1. דף הבית
  2. /
  3. ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד

מה עושים כאשר ספת בד מתלכלכת ולא ניתן לפרק את בדי הריפוד לטובת כביסה? מתי כדאי להזמין ניקוי ספות בד מקצועי על פני ניקוי עצמי? אם לא רכשתם מראש ספה עם בד קל לניקוי שאינו סופח כתמים – כדאי להקדים להזמין ניקוי מקצועי. המפתח להסרה מהירה של כל סוגי הכתמים הוא תגובה מהירה וטכניקת ניקוי נכונה. קיימות ספות בד בהן קרצוף של כתמים מחדיר את הכתם פנימה אל הסיבים והופך אותו לכתם קבוע. בעבור ספות כאלו נדרש ניקוי מקצועי. טפלו נכון בבד הריפוד של הספה ותצליחו לשמור על מראה נקי וחדש לאורך זמן. 

הסרת כתם יין מהספה

יין לבן קל יהיה לנקות כמעט מכל סוגי בדי הריפוד. אם אתם מעדיפים יין אדום ויש לכם כתם אדום ומכוער על הספה – הגעתם למקום הנכון. כל עוד הכתם לח יש למהר לפזר עליו אבקת סודה לשתייה או מלח. המתינו לספיחת הכתם וקרצפו את הכתם עם מטלית. תגובה מהירה שלכם מגדילה את הסיכויים להסרת הכתם במלואו. במידה ולא הצלחתם להסיר את הכתם כולו הזמינו בעל מקצוע שיגיע עם מכשיר קיטור להסרת כתמים. 

ניקוי ספות בד עם כתם דיו

אין ספק שכתם דיו של עט הוא כתם מורכב להסרה. גם כאשר נגיב מיד לכתם ניקוי עצמי כמעט ואינו אפשרי. ניקוי ספות בד עם כתמי דיו דורש תכשירים חזקים שמתאימים לסוג הבד. ההמלצה במקרים של כתמי דיו היא על הזמנת צוות מקצועי. הצוות יידע לזהות את סוג הבד ולהתאים לו את טכניקת הניקוי הטובה ביותר. חשוב לציין מראש שמדובר בכתם דיו על מנת לאפשר לצוות להגיע עם תכשירי הניקוי המתאימים. 

כמה עולה ניקוי ספות בד?

לרוב, תתבקשו לשלם בעבור ניקוי ספות בד 350-500 שקלים כאשר המחיר נקבע בהתאם לסוג הכתם, בד הריפוד וצורך בתכשירי ניקוי מיוחדים. הגודל של הספה משפיע גם כן על המחיר. כאשר בוחנים כדאיות של ניקוי ספה על פני רכישת ספה חדשה מגלים שהניקוי משתלם יותר וגם נכון יותר מבחינה אקולוגית. אל תמהרו לוותר על הספה האהובה מבלי לבחון אופציה של ניקוי מקצועי. 


ספת בד לאחר ניקוי
לירן קלין לוגו

השירותים שלנו:

ניקוי ספות ניקוי שטיחים תיקון ספות ניקוי ריפודי רכב ניקוי מזרונים ניקוי וילונות

התקשר עכשיו


טואול - בניית אתרים