ניקוי וילונות

וילונות נוטים לצבור לכלוך רב כך שעלינו לנקות אותם אחת למספר חודשים. במידת האפשר נפרק את הווילונות, נכבס אותם בעצמנו, נייבש ונתלה שוב. ניקוי וילונות מקצועי מתבצע במקרים בהם הווילון אינו ניתן לפירוק עצמי לטובת ניקוי ובמצבים בהם אנכם מעוניינים לבצע בעצמם פעולת ניקוי מסובכת ומתישה. ניקוי שמתבצע על ידי צוות מקצועי מצליח להסיר כתמים קשים ולהחזיר לווילונות את המראה הרענן שאבד להם. 

איך מתחילים ניקוי וילונות?

אם אתם מנקים לראשונה את הווילונות בבית כדאי לבחון תחילה את סוג הבד ואת שיטת התלייה. חשוב לוודא אופציה של פירוק קל ובטיחותי. אם אנכם בטוחים כיצד לפרק או לתלות את הווילון – הזמינו איש מקצוע. רגע לפני שממהרים לכבס וילונות בכביסה רגילה נבחן את הנחיות הכביסה של היצרן ונוודא שכביסה לא תגרום לנזק בלתי הפיך. ניקוי וילונות מקצועי מתבצע על ידי צוות מקצועי שמגיע אל בית הלקוח עם כל הציוד הדרוש. הסרת כתמים יסודית מתבצעת גם בווילונות יוקרתיים עשויים בדים עדינים ובכאלו שאינם ניתנים לפירוק. 

באיזו תדירות נזמין ניקוי וילונות?

ברוב הבתים עונת החורף מלווה בווילונות עבים בעוד את עונת הקיץ מלווים וילונות קלילים ושקופים. ניקוי יסודי של וילונות מומלץ במהלך החלפתם. לא נאחסן וילונות שהיו בשימוש מבלי לנקות אותם היטב. חשוב להקפיד לייבש היטב את הווילונות לפני האחסון ולעשות שימוש בחומרי ניקוי עדינים. בחלק מהמקרים נדרשים גם שירותי גיהוץ, ניקוי יבש או מכונת ניקוי בקיטור. אם אנכם נוהגים להסיר את הווילונות כלל תדירות הניקוי המומלצת היא אחת לחצי שנה. וילונות צוברים אבק ולכלוך כך שחשוב לנקות אותם להבטחת סביבת מחייה נקייה ובריאה. 

איך מנקים וילונות בדירות יוקרה?

חלונות גדולים הם מאפיין של דירות יוקרה כאשר החלונות מכוסים בווילונות גדולים וכבדים. את הווילונות לא ניתן לפרק בקלות או לכבס. אם אתם מתגוררים בדירת יוקרה כזו עם וילונות גדולים שנסגרים ונפתחים בלחיצת כפתור – כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל לנקות אותם זה להתקשר ולהזמין ניקוי וילונות מקצועי. צוותי הניקיון מכירים היטב את הווילונות הגדולים ומגיעים מראש עם כל הציוד הדרוש להסרת כתמים ולכלוך.

טואול בניית אתרים