1. דף הבית
  2. /
  3. ניקוי ספות

ניקוי ספות

רוב האנשים מחליפים את הספה בסלון בגלל כתמים. השלדה עודה יציבה וכריות המילוי תקינות לחלוטין אך בד הריפוד מכוסה בכתמים. ניקוי ספות מקצועי יוכל לחסוך לכם הוצאה כספית משמעותית. במקום להשקיע אלפי שקלים בספה חדשה תשלמו רק 300-500 שקלים בעבור ניקוי יסודי. ניקוי ספות מקצועי מסיר כתמים של עובש, דיו, רטיבות, יין, שומן, שתן ועוד. ניתן להגיע לתוצאות טובות גם במקרים של ספות ישנות בדירות שכורות. 

ניקוי ספות עם עובש

עם חשבתם עד היום שלא ניתן לנקות כתמים של עובש – הגיע הזמן שתגלו שמדובר במשימה אפשרית. כתמים ירוקים ואפורים של עובש עלולים להופיע על ספות בד בליווי של ריח רע. קשה להיפטר מהכתמים הללו אך לנו יש פתרון! חיטוי של הספה עם חומרי ניקוי חזקים להסרת עובש פותר את הבעיה. בתוספת של ניקוי ספה מעמיק תקבלו ספה נקייה מעובש וכתמים נוספים. 

כמה עולה ניקוי ספות?

מחיר של ניקוי ספות נקבע בהתאם לסוג הכתם וגודל הספה. אם מדובר בכתמים קשים להסרה שדורשים תכשירים מיוחדים או טכניקות מסובכות – המחיר נקבע בהתאם. מחיר סטנדרטי של ניקוי ספה יהיה 350-500 ₪ כאשר בעבור כתמים קשים תיתכן תוספת של כ-15%. בהשוואה לעלות של רכישת ספה חדשה הניקוי משתלם הרבה יותר. 

איך מנקים ספה בבית עם חיות מחמד?

חיית מחמד מכניסה אל הבית ואל הלב הרבה שמחה אך גם לא מעט שיער ולכלוך. על מנת לנקות את הספה משיער כדאי להלביש על היד כפפת גומי ולהעביר אותה על בד הספה מספר פעמים במהירות. החשמל הסטטי גורם לשיער להידבק אל הכפפה ואתם נשארים עם ספה נקייה. אחת לחודש נבצע שטיפה של בדי הריפוד בכדי למנוע ספיגה של הכתמים אל הסיבים הפנימיים. לא הצלחתם להסיר את כל הכתמים? הזמינו ניקוי ספות מקצועי. 

כביסה של בדי ריפוד

תשמחו לגלות שברוב המקרים כריות הספה ניתנות לשליפה לטובת כביסה. כבסו את בדי הריפוד בהתאם לצורך ותשמרו על סביבת המגורים שלכם נקייה ובריאה. הקפידו שלא לייבש את בדי הריפוד במייבש הכביסה בכדי למנוע התכווצות שתקשה על החזרת הכריות למקומן.

ספות לאחרי ניקוי ספות של לירן קלין
לירן קלין לוגו

השירותים שלנו:

ניקוי ספות ניקוי שטיחים תיקון ספות ניקוי ריפודי רכב ניקוי מזרונים ניקוי וילונות

התקשר עכשיו


טואול - בניית אתרים