ניקוי שטיחים מקיר לקיר

התקנה של שטיח מקיר לקיר יוצרת אווירה חמימה וביתית. על מנת לשמור על סביבת מגורים נקייה ובריאה עלינו לפעול לנקות את השטיח כראוי. שטיחים מקיר לקיר לא ניתן לשלוח לניקוי יבש או להסיר לטובת ניעור. עלינו לבצע ניקוי יסודי של השטיחים במלואם מבלי להזיז אותם ממקומם. ניקוי שטיחים מקיר לקיר מתבצע בעזרת צוות מקצועי שמשתמש בתכשירים חדישים וטכניקות ניקוי שמסירות את כל סוגי הכתמים מבלי לפגוע בסיבים של השטיח. ניקוי שטיחים מקצועי מחזיר לשטיח את המראה המקורי שלו. 

מתי צריך לנקות שטיח מקיר לקיר?

שאיבת אבק ולכלוך מהשטיח מומלצת אחת לשבוע או שבועיים. בבתים בהם השטיח מרבה לצבור לכלוך נמליץ לבצע שאיבה פעמיים בשבוע. במקרים של כתמים רטובים נקודתיים יש למהר להגיב בתוך 15 דקות. תגובה מהירה מונעת חדירה של הכתם אל תוך הסיבים. אחת לשנה נזמין ניקוי שטיחים מקיר לקיר לטובת ניקוי יסודי ומלא של השטיח במלואו. אנשי מקצוע שמתמחים בשטיחים יודעים כיצד לטפל נכון בכל שטיח ולהסיר את הכתמים במלואם. בתום הניקוי יש לייבש היטב את השטיח בכדי למנוע התפתחות של עובש. 

הכנה של הבית לקראת ניקוי שטיחים מקיר לקיר

על מנת לאפשר לצוות לבצע את עבודתו בצורה הטובה ביותר כדאי להזיז מראש רהיטים שמגבילים את הגישה אל השטיח ולקפל וילונות ארוכים. הרחיקו מהאזור רהיטים או חפצי נוי שעלולים להינזק במהלך הניקוי. במידת האפשר נמליץ להרחיק מהאזור גם כבלים של חשמל. שאיבת אבק מהשטיח טרם תחילת הניקוי חיונית גם כן. 

כעת כאשר הצוות כבר נמצא אצלכם בבית חשוב להצביע על כתמים בולטים ולציין בקשות מיוחדות. ניקוי שטיחים מקיר לקיר מיועד להסרת כתמים קשים וניקיון יסודי אך בכל זאת חשוב שתדגישו אזורים בהם זיהיתם כתמים של עובש או דבק. הרחיקו מהאזור במהלך הניקוי ילדים וחיות מחמד. יש לכם גם ספה או וילון שזקוקים לניקוי? נצלו את ההזדמנות והזמינו ניקוי יסודי גם בעבורם.  אל תשכחו לאפשר ייבוש מלא של השטיח לפני שתחזרו להלך עליו בחופשיות. כל עוד השטיח לח נצעד עליו רק ברגליים יחפות. 

טואול בניית אתרים