1. דף הבית
  2. /
  3. ניקוי ספות קטיפה

ניקוי ספות קטיפה

ספת קטיפה מכניסה אל הבית הרבה סגנון ויוצרת אווירה יוקרתית. אם תדעו לבחור נכון את בד הריפוד של הספה יהיה לכם קל להסיר כתמים ולשמור על מראה חדש לאחר שנים רבות של שימוש יומיומי. יצרני הספות מציעים כיום כמה סוגים של בדי קטיפה לריפוד כאשר חלקם בעלי אפקט דוחה כתמים. על מנת לוודא ניקוי קל של הספה חשוב לוודא מול היצרן שאתם אכן מקבלים בד קטיפה דוחה כתמים. 

איך מנקים ספת קטיפה?

אם רכשתם ספה מרופדת קטיפה סינטטית תצליחו להסיר את רוב הכתמים בעזרת מטלית לחה. ניקוי ספות קטיפה מקצועי שמתבצע אחת לשנה מבטיח הסרה מלאה של כל הכתמים. לרוב, ניקוי ספות מקצועי שמתבצע בבית הלקוח משיג תוצאות טובות יותר מאלו שמושגות בניקוי יבש של בדי הריפוד. לאחר הניקוי יש לבצע סירוק של דר הריפוד בכדי לוודא שלא יישארו סימני ידיים או סימנים אחרים. 

ממה נוצר הכתם?

ניקוי ספות קטיפה מתחיל בזיהוי של סוג הכתם ומקורו. אם נדע מהו הגורם לכתם נשתמש בטכניקה הנכונה ביותר להסרתו ונשיג את התוצאות הטובות ביותר. כך למשל, ניקוי כתמים של אבק או פרוות חיות מחמד נבצע באמצעות שואב אבק עצמתי שמותאם לבדי ריפוד. כתמים של שמן או יין נסיר בעזרת חומר ניקוי ייעודי. אם אין לכם חומר ניקוי מתאים נסו להסיר את הכתם עם חומץ לבן ומים ביחס של 50:50. שימו לב שאסור לייבש את בדי הריפוד במייבש כביסה או לבצע ייבוש נקודתי עם מייבש שיער. 

טיפים להסרת כתמים מספות קטיפה

רגע לפני שאתם ממהרים לשלוף את חומר הניקוי העצמתי ביותר לטובת ניקוי הספה, חשוב לזכור שניקוי ספות עם דגש על ניקוי ספות קטיפה הוא מקצוע לכל דבר. שימוש בחומר ניקוי שכולל חומרי הלבנה או כזה שאינו מתאים לניקוי בדי קטיפה עלול לגרום לנזק בלתי הפיך. עשו לעצמכם כלל שלא לבצע ניקוי ספות קטיפה עם חומרי ניקוי שכוללים אקונומיקה או חמצן פעיל. תנו עדיפות לניקוי מקצועי ולחומרי ניקוי טבעיים. המתינו לייבוש טבעי של הספה ואל תנסו לזרז את ההליך עם מייבש שיער או מפזר חום. 


לירן קלין לוגו

השירותים שלנו:

ניקוי ספות ניקוי שטיחים תיקון ספות ניקוי ריפודי רכב ניקוי מזרונים ניקוי וילונות

התקשר עכשיו


טואול - בניית אתרים