1. דף הבית
  2. /
  3. ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

במעמד קניית הספה הבטיחו לכם ניקוי קל. כאשר מטפלים נכון בספות עור הן אכן שומרות על מראה חדש ויוקרתי במשך שנים רבות. ניקוי ספות עור נבצע בעצמו באופן שוטף ובעזרת חברת ניקיון אחת לשנה או חצי שנה. ספת עור היא נכס לכל דבר כך שעלינו לתחזק אותו נכון. שימו לב שחומרי ניקוי רגילים אינם מתאימים לספת עור. שימוש בחומר ניקוי שמיועד לבדי ריפוד עלול לגרום נזק בלתי הפיך לעור. כעת כאשר יש לכם בבית ספת עור אתם זקוקים גם לחומר ניקוי ייעודי לרהיטי עור. 

איך מנקים ספת עור?

1. שאיבת אבק ולכלוך מהספה כולה

2. ניגוב עדין של הספה עם מטלית טבולה בתמיסה של מים וסבון

3. ניגוב של הספה במטלית יבשה רכה

הקפידו להשתמש במטלית לחה ולא במטלית רטובה. כמות גדולה של מים פוגעת בעור. כמו כן, אין לקרצף ספות עור או לשפשף בחוזקה. ניקוי כתמים מספות עור מתבצע בעזרת חומר ניקוי ייעודי לעור. השתמשו בחומר בהתאם להנחיות היצרן. לרוב יש לכסות את הספה כולה בחומר הניקוי, להמתין כרבע שעה ולשפשף בעדינות עם מטלית לחה עד קבלת מראה מבריק. 

ניקוי ספות עור עם סודה לשתייה

על מנת להבהיר כתמים כהים שנוצרים על ספות עור נשתמש בתמיסת סודה לשתייה. תמיסת הניקוי תכלול מים, מלח וסודה לשתייה. ננגב את הספה עם התערובת ומיד לאחר מכן נייבש אותה ונבריק אותה. תשמחו לגלות שאפשר להחזיר לספה את הברק האבוד לאחר ניקוי ביתי פשוט. אם לא הצלחתם להסיר את הכתמים או להבריק את הספה – זה הזמן להזמין ניקוי ספות עור מקצועי. 

מתי כדאי להזמין ניקוי מקצועי?

כל ניסיון להסרת כתמים מספת עור עלול להסתיים בגרימת נזק לעור. שימוש עצמי שלכם בתכשירי ניקוי להסרת כתמים עלול להסתיים בשינוי גוון נקודתי. בכדי לצמצם את הסיכון נמליץ לנסות תחילה כל חומר בפינה נסתרת של הרהיט. ניקוי ספות עור מקצועי מבטיח הסרת כתמים ללא פגיעה בעור יחד עם טיפול מקיף לעור בתוספת הברקה. הזמינו ניקוי מקצועי ותוכלו להיות רגועים בידיעה שהספה שלכם מקבלת את הטיפול הטוב ביותר.

לירן קלין לוגו

השירותים שלנו:

ניקוי ספות ניקוי שטיחים תיקון ספות ניקוי ריפודי רכב ניקוי מזרונים ניקוי וילונות

התקשר עכשיו


טואול - בניית אתרים