ניקוי כורסאות מקצועי 

אם יש לכם כורסה אהובה ואנכם מעוניינים לוותר עליה על אף הכתמים – ניקוי כורסאות מקצועי הוא בדיוק מה שאתם מחפשים! המדריך הבא נועד ללמד אתכם איך להפוך את הכורסה הישנה לריחנית ונקייה, מתי להזמין ניקוי מקצועי ואיך מסירים כתמים מבדי ריפוד. תשמחו לדעת שרוב בדי הריפוד כיום הם בדים עם אפקט דוחה כתמים כך שאפשר יהיה להסיר גם כתמים קשים במלואם. אל תמהרו להיפרד מהכורסא האהובה מבלי לתאם תחילה ניקוי כורסאות מקצועי בשיטות חדישות. 

הסוד לכורסא נקייה וריחנית

אם בדי הריפוד של הכורסא שלכם ניתנים לפירוק הכניסו אותם אל מכונת הכביסה ותופתעו לגלות שהכתמים ברובם נעלמו. הקפידו שלא להעמיס על מכונת הכביסה בכדי להבטיח הסרה מקסימלית של כתמים. לטובת ניקוי של הכתמים על שלדת הכורסה יהיה עליכם להזמין ניקוי ספות מקצועי. שימו לב שכל ניקוי של כורסא או ספה צריך להסתיים בייבוש מלא של הרהיט. בדי ריפוד לחים מעודדים התפתחות מהירה של פטריות עובש. 

לאחר ניקוי הכורסא התיזו עליה מעט מבשם כביסה ותיהנו מריח נהדר. אם אין לכם מבשם כביסה תוכלו להכין אחד בעצמכם מתערובת של מים עם מעט מרכך כביסה. ייבוש של כורסאות לאחר ניקוי מתבצע בקלות עם מייבש שיער. 

כללי ברזל לכורסא נקייה

שימוש יומיומי בכורסא יגרום להצטברות של לכלוך וכתמים. ניקוי כורסאות מקצועי שמתבצע אחת לשנה או אחת לחצי שנה מהווה תחזוקה ראויה לבדי הריפוד. אתם תיהנו הרבה יותר לשבת על הכורסא כאשר אתם יודעים שבוצע בה ניקוי יסודי כולל ניקוי בקיטור להשמדת חיידקים. פינות ישיבה צוברות כמות גדולה של חיידקים ופטריות. ללא ניקוי יסודי שמסיר את הלכלוך הכורסא עלולה להחמיר תגובות אלרגיות. 

ניקוי כורסאות מקצועי נבצע אחת לחצי שנה בעוד ניקוי נקודתי של כתמים יבוצע באופן מידי. תגובה מהירה הכרחית למניעת חדירה של הכתם אל הסיבים הפנימיים. כדאי להחזיק בבית באופן קבוע תכשיר ניקוי בדי ריפוד ולשלוף אותו בשעת צרה. שימו לב להבדל בין כתמים ממקור שומני לבין כתמים שאינם שומניים. תגובה מהירה ונכונה מאפשרת הסרה כמעט מלאה של כל סוגי הכתמים. 

טואול בניית אתרים