ניקוי מזרונים מקצועי

מתי בפעם האחרונה הקדשתם מחשבה לרמת הניקיון של המזרון עליו אתם ישנים בכל לילה? ניקוי מזרנים מקצועי כולל הסרת יסודית של כתמים ללא פגיעה בבד של המזרון. העבודה מתבצעת על ידי צוות מקצועי שמכיר היטב בדי ריפוד ויודע איך מסירים כתמים קשים. ניקוי מזרנים מומלץ אחת לשנה ובמצבים בהם מופיעה תחושת גרד במהלך הלילה בגלל קרדית האבק. עבודת ניקוי מעמיקה למזרון מבטיחה סביבת שינה סטרילית ונקייה. הניקוי מאוורר את סיבי המזרון ונותן תחושה של מזרון חדש. 

הסרת כתמי שתן ממזרונים

אם הילד פספס ונותרתם עם כתם שתן מכוער שמדיף ריח רע – לנו יש פתרון בשבילכם! טפטפו מעט חומץ מהול במים חמים על גבי הכתם והמתינו כרבע שעה. תדעו שטפטפתם מספיק חומץ כאשר הריח של החומץ מכסה את הריח של השתן. כעת נשטוף את הכתם עם מגבת לחה ונסיים את הניקוי עם מריחת שכבה דקה של מרכך כביסה. אווררו היטב את המזרון לטובת ייבוש מלא. 

ניקוי מזרנים עצמי משתן של בעלי חיים תבצעו תוך פיזור אבקת סודה לשתייה על הכתם. מהר מאוד תבחינו שהאבקה הופכת צהובה בעוד המזרון מתנקה. חשוב להקפיד לייבש היטב את המזרון בשמש או בעזרת מייבש שיער. 

ניקוי קרדית האבק ממזרונים

אלרגיה לקרדית האבק היא בחלק מהמקרים מולדת ובמקרים אחרים מתפתחת עם הזמן. אם אתם סובלים מגרד במהלך השינה מהרו להזמין ניקוי מזרנים יסודי. ניקוי עצמי של מזרנים מאבק אפשר לבצע תוך חבטות על המזרון בעודו עומד על צדו. חשוב לציין שניקוי עצמאי אינו מבטיח חיטוי מלא של המזרון ובמקרים רבים גם לא מסיר את כל הכתמים. 

מדוע חשוב לנקות את המזרון?

סדין חוצץ בינינו לבין המזרון כך שרובנו סבורים שלכלוך אינו מגיע אל המזרון. בפועל, המזרון סופג בכל לילה נוזלי גוף, לכלוך ואבק. גם כאשר מדובר במזרון עשוי בד דוחה כתמים שכולל פתחי אוורור קשה לשמור עליו נקי ויש לבצע ניקוי מזרון לפחות אחת לשנה. עם חברת ניקיון שמתמחה במזרונים אתם לא צריכים לעשות יותר מאשר להתקשר ולתאם. 


טואול בניית אתרים