1. דף הבית
  2. /
  3. ניקוי ספות
  4. /
  5. תיקון ספות

תיקון ספות

הספה אותה נמצא ברוב בתי המגורים היום היא ספת בד. הסיבה לכך היא נוחות, מחירים הוגנים ואפשרויות עיצוב רבות. שימוש בבד עם אפקט דוחה כתמים הופך את הספה הנוחה גם לקלה לניקוי. החיסרון היחיד של ספת הבד הוא הבלאי של בדי הריפוי. בבתים עם חיות מחמד וילדים בדי הריפוד נשחקים במהרה כך שהספה נשארת נוחה, אך הבד כבר אינו מרשים כמו בעבר. זהו השלב בו בעבר הייתם מתחילים לדון בהחלפת הספה האהובה בחדשה. כיום אתם כבר יודעים שאין כל סיבה להחליף ספה תקינה ונוחה כאשר אפשר לתקן אותה. תיקון ספות זו הזדמנות לחסוך כסף.


מה כולל שירות תיקון ספות?

לאחר שימוש ממושך בדי הריפוד מתמלאים בכתמים ונפח המילוי של הכריות יורד. התיקון מתחיל בהגעה של צוות מקצועי אל הבית לבחינת הספה וקביעת שיטת העבודה. במקרים בהם בד הריפוד קרוע לחלוטין לא ניתן יהיה לתקן את הספה מבלי לרפד אותה מחדש. לרוב, ריפוד מחדש של ספה עולה פחות מקניית ספה חדשה. על מנת למנוע מצב בו בד הריפוד נקרע במלואו כדאי להקדים להזמין תיקון ספות מיד כאשר מופיע קרע קטן. אל תזניחו את הספה ותצליחו כך לצמצם את הנזק ולחסוך בהוצאות. 


את התיקון מבצע צוות מקצועי ומנוסה באמצעות מיטב חומרי הגלם וציוד חדיש. אתם לא תאמינו שהספה שמוצגת בפניכם היא אותה ספה ישנה ואהובה שאתם כבר רציתם לזרוק. כיום כאשר רובנו מחפשים את הדרך לחסוך ולצמצם בהוצאות מיותרות, אין כל סיבה למהר לרכוש רהיטים חדשים כל עוד אפשר לתקן את הקיימים. אורחים שיגיעו אליכם לא יזהו את הספה הישנה ויהיו בטוחים שרכשתם ספה חדשה. 


ניקוי כתמים קשים

כתמים של אוכל או שומן פוגעים במראה של הספה. הכתם גורם לספה להיראות מוזנחת ופחות מזמינה. פעמים רבות, את אותם כתמים שאתם לא הצלחתם להסיר מבדי הריפוד, צוות ניקיון מקצועי דווקא כן מצליח. שירות תיקון ספות אידאלי בעבור דירות שכורות, דירות של סטודנטים, בתים עם ילדים או חיות מחמד, מוסדות, אתרי נופש. התיקון יעניק לספה מראה נעים, מוצב, נוח ומזמין. 

ספה אפורה לאחר תיקון | לירן קלין
לירן קלין לוגו

השירותים שלנו:

ניקוי ספות ניקוי שטיחים תיקון ספות ניקוי ריפודי רכב ניקוי מזרונים ניקוי וילונות

התקשר עכשיו


טואול - בניית אתרים