1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. פוליש לרצפה

פוליש לרצפה

רצפה נטולת ברק גורמת לבית כולו להיראות הרבה פחות מטופח ונקי. פוליש לרצפה שמתבצע על ידי חברה מקצועית מצליח להחזיר גם לרצפה ישנה את הברק שאבד לה. מכונת הפוליש משייפת את השכבה העליונה של האריחים לטובת חשיפת שכבה חדשה ונקייה. לאחר מכן מחדירה המכונה חומרי הברקה אל תוך האריחים ומבטיחה כך מראה מבריק וחלק למשך מספר חודשים. התוצאות הטובות ביותר מושגות באמצעות חברות ניקיון, אך אם אתם מעוניינים לבצע בעצמכם פוליש לרצפה – הטיפים הבאים נועדו לסייע לכם. 

מה זה בעצם פוליש?

כאשר אנחנו מבצעים טיפול פוליש לרצפה אנחנו למעשה מחדשים אותה. פוליש נועד להסרת כתמים קשים מאריחי ריצוף והברקה. את הפוליש מבצעים בעזרת מכונות תעשייתיות וחומרים מתאימים. אפשר לבצע את ההליך כמעט לכל סוג של רצפה כאשר נדרש ניסיון לטובת בחירת שיטת הפוליש. ניסיונות לבצע פוליש באמצעות תכשירים שאינם תואמים את סוג הרצפה עלולים להסתיים בגרימת נזק בלתי הפיך. 

איך מתכוננים לקראת פוליש?

בין אם החלטתם לבצע את העבודה בעצמכם ובין אם הזמנתם צוות מקצועי, כדאי לפנות מהבית את כל התכולה. נוכחות של רהיטים וחפצים מפריעה לעבודה ומגבילה את האפשרות להשיג מראה אחיד. ניתן לאחסן את כל התכולה של הבית במחסן או לבצע את הפוליש במעמד מעבר דירה או שיפוץ. עבודה עם מכונת פוליש מחייבת רצפה תקינה. יהיה עליכם להקדים לתקן אריחים רופפים או שבורים. התייעצו עם איש מקצוע לגבי החלפת אריחים או שיוף. 

איזה חומר הכי טוב לפוליש?

התאמה בין סוג החומר לבין סוג האריחים הכרחית. לאחר שרכשתם חומר לפוליש תבצעו ניסיון בפינה נסתרת בכדי לוודא שהחומר אינו גורם נזק לאריחים. חשוב להדגיש שחומר שמיועד לפוליש נחשב רב עצמה בהשוואה לחומרי ניקוי אחרים. שימו לב שיש חומרים עם אפקט מבריק וחומרים עם אפקט מט. ניתן לרכוש גם חומרים שיוצרים שכבת הגנה שאינה מאפשרת חדירת לכלוך אל האריחים. 

השכרת מכונת פוליש

רגע לפני שאתם ממהרים לרכוש מכונת פוליש ביתית כדאי שתדעו שהמכונות הביתיות נחשבות הרבה פחות איכותיות. ההבדל בין מכונות ביתיות לבין ציוד מקצועי ניכר בתוצאות. צרו קשר עם חברת ניקיון מקצועית ובקשו לשכור מכונת פוליש מקצועית יחד עם חומר מתאים. 

טואול - בניית אתרים