1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. ניקוי שטיחים מקצועי

ניקוי שטיחים מקצועי

בית נקי הוא בית עם שטיחים נקיים. אם יש לכם בבית שטיחים אתם בוודאי יודעים שיש לשטיחים מכל הסוגים נטייה לצבור אבק ולכלוך. השטיחים סופחים אליהם אבק מהאוויר ולכלוך מסוליות הנעליים שלנו באופן קבוע. על מנת לשמור על סביבת מגורים נקייה ובריאה עלינו לשאוב את השטיח מלכלוך לפחות פעם אחת בכל שבוע. הניקוי שמבצע שואב האבק הוא ניקוי שטחי יעיל שמספק אותנו ביומיום. על כן, בנוסף לניקוי הקבוע עם שואב האבק נשלים את הפעולה עם ניקוי שטיחים מקצועי, יסודי ועמוק שמתבצע על ידי צוות מקצועי.


הסרת כתמים משטיח

ניקוי שטיחים מקצועי הוא הדרך הטובה ביותר והבטוחה ביותר להסרת כתמים מהשטיח הביתי. אם השטיח שלכם מוכתם בקפה, דיו, שמן או צבע כדאי להזמין ניקוי מקצועי. שימוש בתכשירי ניקוי רגילים (גם כאלו שמיועדים לשטיחים) עלול להחמיר את המצב של השטיח ולפגוע בגוון הקיים. לפני שמשתמשים בכל תכשיר ניקוי שטיחים כדאי להתייעץ עם איש מקצוע ולוודא שהתכשיר תואם את המאפיינים של הכתם ושל השטיח.


ניקוי שטיחים לקראת אחסון

ברוב הבתים עונת האביב היא העונה בה מקפלים את השטיחים העבים, מאחסנים אותם עד לחורף הבא ומחליפים אותם בשטיחים קלילים יותר שתואמים את מזג האוויר החם. אם חשוב לכם לטפל נכון בשטיח שלכם ולהאריך כך את השימוש בו, כדאי לבצע ניקוי מקצועי ויסודי טרם האחסון. במידה ותאחסנו את השטיח מבלי לנקות אותו בצורה יסודית, אתם עלולים למצוא בשנה הבאה שטיח עם כתמים ישנים שאי אפשר להסיר וריח רע של טחב. עשו לכם הרגל לשלוח את השטיח לניקוי פעם אחת בשנה בעונת האביב (לפני האחסון) ותצליחו ליהנות מהשטיח שלכם למשך שנים רבות.


איך מנקים שטיח יקר?

פעמים רבות אנחנו רוכשים שטיחים יקרים ואיכותיים מבלי לברר תחילה איך מנקים את השטיח. בכדי לשמור על השטיח היקר חשוב לנקות נכון את הכתמים הקלים ואת הכתמים המורכבים. ניקוי חובבני עלול לפגוע בסיבים העדינים של השטיח כך שלא כדאי להשתמש במברשת עם סיבים קשים או בחומרי הלבנה. ניקוי שטיחים יקרים תבצעו רק באמצעות צוות מקצועי מנוסה שיודע להתאים לסיבי השטיח את חומר הניקוי המתאים ואת טכניקה הניקוי הנכונה.

שאיבת שטיח כחול
טואול - בניית אתרים