1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

תחזוקה שוטפת של השטיחים תשמור על מראה מטופח, רך ויוקרתי. אחרי שהשקעתם לא מעט בשטיחים כדאי להקפיד לתחזק אותם נכון. ניקוי שטיחים מקיר לקיר כולל שאיבת אבק ולכלוך עם שואב אבק חזק אחת לשבוע (לפחות) ועוד ניקוי מקצועי אותו כדאי לבצע אחת למספר חודשים. לחברות ניקוי שמתמחות בשטיחים יש ציוד מתאים וחומרים יעילים במיוחד להסרת כתמים ולכלוך קשה מהסיבים של השטיח. גם אם השטיח שלכם הוכתם בדיו, צוות ניקוי שטיחים מקצועי יידע להשיב לו את המראה החדש והנקי.

שטיחים מקיר לקיר שמטופלים נכון שומרים על מראה מטופח וחדש גם לאחר מספר שנים של שימוש. שאיבה קבועה יחד עם ניקוי יסודי בהתאם לצורך יעכבו את הבלאי הטבעי של הסיבים ואת הנזק שנגרם להם במהלך השימוש.


עשה ואל תעשה

ישנם רבים שמעדיפים לנקות בעצמם את השטיח. הם מגיעים לתוצאות סבירות עד טובות כאשר קיים פער משמעותי בין התוצאות שהם משיגים לבין התוצאות שצוות ניקוי מקצועי יודע להשיג. ניקוי שטיחים מקיר לקיר שמתבצע על ידי צוות מקצועי מסתיים כאשר השטיח כולו נקי לחלוטין. טכניקות הניקוי מסירות לכלוך מהשכבות החיצוניות והשכבות הפנימיות. ניקוי חובבני ביתי מצליח לרוב להסיר רק לכלוך שנמצא בשכבה העליונה של סיבי השטיח. על מנת לחטא את השטיח ולהסיר את כל הלכלוך ואת כל נבגי העובש שמסתתרים בין הסיבים, אתם זקוקים לניקוי מקצועי.

בעודכם מבצעים פעולות תחזוקה בסיסיות לשטיחים שלכם כדאי שתקפידו להשתמש בתכשירי ניקוי איכותיים שתואמים את סוג השטיח. חשוב לוודא שחומר הניקוי אינו כולל חומרי הלבנה שישנו את הגוון של סיבי השטיח. על מנת שלא לפגוע בסיבים העדינים של השטיח נמליץ להימנע מהברשה מקומית של השטיח עם מברשת חזקה. עליכם לנקות בעצמה את הכתם מבלי לפגוע בסיבים העדינים. נמליץ שלא לחבוט בשטיח או להכות בו לטובת ניקוי.


איך מנקים שטיח מקיר לקיר?

ניקוי שטיחים מקיר לקיר מתבצע מבלי להזיז את השטיח ממקומו. על צוות הניקוי להגיע אליכם ולבצע את הניקוי במלואו כולל ייבוש מלא של השטיח. ניקוי יסודי של כל סוגי השטיחים חיוני לשמירה על סיבי השטיח ולשמירה על הבריאות.

טואול בניית אתרים