1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. ניקוי שטיחים מקיר לקיר בבית הלקוח

ניקוי שטיחים מקיר לקיר בבית הלקוח

ממש לאחרונה, חברה טובה סיפרה לי שהיא החליפה את שטיחים מקיר לקיר בגלל כתמים. היא מאוד אוהבת את האווירה החמימה שהשטיחים יוצרים אך מתקשה לנקות אותם בצורה יסודית. ידוע לה שאני חולת ניקיון ושיש אצלי בבית שטיחים מקיר לקיר. היא ביקשה ממני להסביר לה איך אני מצליחה לשמור את השטיחים שלי נקיים כל כך? זה לא סוד, אבל מסתבר שהיא כלל לא העלתה על דעתה שאני לא מנקה את השטיחים בעצמי. ניקוי יסודי של שטיחים מקיר לקיר מתבצע אצלי בבית על ידי חברות ניקיון. אחת למספר חודשים אני מזמינה ניקוי כזה והשטיח נשאר כמו חדש. 


שירות של ניקוי שטיחים מקיר לקיר בבית הלקוח הוא הדרך היחידה בה אפשר להסיר את כל הלכלוך שמצטבר בין הסיבים. ניקוי קבוע עם שואב אבק ביתי מסיר לכלוך רק מהחלק העליון של השטיח. על מנת להבטיח שימוש ארוך טווח בשטיח, ניקוי מקצועי הכרחי. 


איפה כדאי להזמין את הניקוי?

ניקוי שטיחים  בבית הלקוח כדאי להזמין בחברה אמינה ומקצועית שמקפידה על שירות אדיב, עמידה בזמנים, שימוש בחומרי ניקוי איכותיים ומחירים הוגנים. בחירה חכמה תהיה חברה שמתמחה בניקוי שטיחים מקיר לקיר, משתמשת בחומרי ניקוי שאינם פוגעים בסיבים העדינים, מפעילה ציוד חדיש, מתאימה את חומרי הניקוי לסוג השטיח ומחזירה לשטיח את הרכות שאבדה לו. 


מתי כדאי להזמין ניקוי?

כל שטיח זקוק לניקוי יסודי אחת לשנה. בעבר הייתה טענה שהניקוי הורס את השטיח אך כיום כאשר חומרי הניקוי איכותיים, כולם כבר יודעים שהניקוי אינו פוגע בשטיח אלא משפר אותו. בבתים עם חיות מחמד ותנועה רבה נדרש ניקוי תכוף יותר. על מנת לקבוע האם נחוץ ניקוי כדאי להרים רהיט שמכסה חלק מהשטיח ולבחון את ההבדל בין החלק שהיה מכוסה לבין החלקים החשופים בשטיח. 


לקראת תקופת החגים לקוחות רבים מזמינים שירותי ניקוי שטיחים  בבית הלקוח באזורכם. על מנת להבטיח זמינות של הצוות כדאי להקדים לבצע הזמנה. אתם לא תאמינו שגם השטיח הישן שלכם יכול לחזור להיראות ממש כמו חדש.


ניקוי שטיחים אפשר לבצע אצל חברת לירן קלין ללא בעיה!

רק אצלנו צוות מקצועי ובעל ניסיון רב שמתמחים בניקוי שטיחים מקיר לקיר.

לירן קלין עוסקת בניקוי שטיחים, ספות, מזרנים ורהיטים נוספים בבית במחירים הטובים ביותר שמתאימים לכל כיס.
התקשרו עוד היום ותקבלו ניקוי לשטיח שיראה כמו חדש.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר | לירן קלין
טואול - בניית אתרים