1. דף הבית
  2. /
  3. איזורי שירות
  4. /
  5. ניקוי שטיחים במרכז

ניקוי שטיחים במרכז

אם יש לכם בבית שטיחים רגילים או שטיחים מקיר לקיר, אל תתנו להם לצבור אבק ולכלוך. שטיח נקי תורם לעיצוב הבית, יוצר אווירה נעימה ומהווה פינת רביצה למשחק עם הילדים. רובנו מקפידים לשאוב את השטיחים בבית באמצעות שואב אבק פעם בשבוע. ניקוי עם שואב אבק ביתי מהווה פעולת תחזוקה ביתית שוטפת. אך לאחר שאיבת אבק השטיח נראה נקי למרות שלכלוך רב עוד מסתתר בתוך הסיבים. ניקוי יסודי דורש עבודה מקצועית של חברת ניקיון. 

תושבי העיר תל אביב והערים הסמוכות נהנים משירותי ניקוי שטיחים במרכז במחירים הוגנים. אם לא הזמנתם עד כה ניקוי לשטיח מתוך חשש מפני הוצאה כספית גבוהה – כדאי שתדעו שניקוי שטיחים הוא לא עסק יקר. אתם תופתעו לטובה מהמחיר ותמהרו להזמין באותה הזדמנות גם ניקוי לבדי הריפוד של הספה. 


ניקוי שטיחים במרכז עד פתח הבית

כיום כבר לא חייבים לסחוב את השטיח אל מרכזי ניקוי יבש. אין כל סיבה שתטרחו לשנע את השטיח כאשר אפשר לקבל שירות מחברת ניקיון מובילה עד פתח הבית. אם אתם מתגוררים בגוש דן תוכלו להזמין צוות ניקוי שטיחים במרכז הארץ. העבודה מתבצעת אצלכם בבית כך שתוכלו להשגיח על הנעשה, לשאול שאלות וללמוד מהצוות כיצד מטפלים נכון בכתמים. 


מתי כדאי להזמין ניקוי מקצועי לשטיח ביתי?

1. כאשר יש בבית חיות מחמד או ילדים קטנים כדאי להזמין ניקוי מקצועי אחת ל-4 חודשים. 

2. ניקוי יסודי נחוץ כאשר ניכרים סימנים של קרדית האבק. 

3. ריחות לא נעימים עולים מהשטיח. 

4. כתמים שלא ניתן להסיר. 

5. לקראת אחסון ממושך של השטיח. 


ניתן להזמין ניקוי לשטיח פרסי, שטיח סיני, שטיח אפגני, שטיחי עור, שטיחי חבל ועוד. לכל שטיח טכניקת ניקוי שמתאימה לו אותה הצוות בוחר בהתאם לאריגה ולחומרי הגלם. שטיחים יקרים ארוגים בעבודת יד זקוקים לניקוי עדין שאינו פוגע בסיבים. אל כל לקוח שמזמין ניקוי שטיחים במרכז יגיע צוות מקצועי עם כל הציוד הדרוש ומיטב חומרי הניקוי. הצוות מכיר היטב את כל סוגי השטיחים ויודע כיצד לטפל נכון בכל כתם.


שטיח פרסי לאחר ניקוי | לירן קלין
טואול - בניית אתרים