1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. למה חשוב ניקוי שטיחים

 למה חשוב ניקוי שטיחים

טיפים לניקוי שטיחים

מאז ומעולם אחד מפריטי עיצוב הבית שאנשים רבים אוהבים להכניס לביתם כחלק מעיצובו הם שטיחים וניתן למעשה כיום להוסיף בכל אחד מחדרי הבית שטיח אשר מוסיף עוד גוון ועניין מבחינת העיצוב אבל לא רק מהבחינה הזו הוא רצוי. שטיח נתפס כרהיט "מחמם" במובן הרך והעוטף של המילה ונתפס כדבר נעים שהתוספת שלו לבית היא הרבה מעבר למראה שלו.

 

יחד עם קיומם של שטיחים בבתים של אנשים רבים וטובים, עולה גם הצורך בניקוי שטיחים שהרי אבק אנחנו מסירים אחת לכמה ימים מרהיטי הבית וגם את רצפת הבית רובינו שוטפים לפחות אחת לשבוע (ויש גם שמבצעים זאת ברמה היומית...) ומה ההבדל בין רצפת הבית לבין שטיחים? שהרי שטיחים לא חסינים מלכלוך מאבק וגם כאן נדרשת פעולת ניקוי שטיחים על מנת להסיר את הלכלוך והאבק המצטבר בהם....

אז נכון שאת חלקה של העבודה יכול לבצע שואב האבק כחלק מפעולת ניקוי שטיחים והוא למעשה שואב את הלכלוך ה"קל" בחלקו העליון של השטיח אבל את הניקוי המאסיבי יותר ואת חלק מפעולות הניקוי שטיחים היותר רציניות רצוי לבצע ולהזמין חברה מקצועית שמתמחה בין היתר בניקוי שטיחים אשר תסייע במצבים הבאים:

 

  • אוורור שטיח שהיה מאופסן לתקופה מסוימת במחסן או בוידעם (יש הנוהגים לאפסן שטיחים בתקופת הקיץ במחסן או בוידעם ומומלץ לפני החורף ורגע לפני הוצאות חזרה לבית, לקחת אותו לניקוי שטיחים מקצועי)
  • אחת לתקופה רצוי לבצע ניקוי שטיחים יסודי על מנת שלא תצטבר קרדית אבק העלולה לגרום להתפתחותן של אלרגיות, בעיות בנשימה ולתופעות נוספות במיוחד בקרב ילדים קטנים ואנשים מבוגרים. ניקוי שטיחים מקצועי מפחית משמעותית את הסיכוי להיווצרות מושבות של קרדית אבק ופוגע בתנאי המחיה הטבעיים שלה ובכך מרחיק אותה מהשטיח.
  • משפחות אשר גילאי ילדים עדיין צעיר נוטים להיעזר בתדירות גבוהה יותר בשירותי ניקוי שטיחים מכיוון שילדים קטנים מטבעם זהירים פחות וגם מודעים פחות לחשיבות שמירה על הניקיון.
  • לא מעט לקוחות שלנו שבמבקשים ניקוי שטיחים נמנים על אלו שאוהבים בעליי חיים ומגדלים כאלו בביתם (בין אם מדובר בכלב, חתול או כל חיה אחרת) על פי רוב בעליי החיים אוהבים לשכב ולהתפנק על גביי השטיח והדבר מצריך חברת ניקוי שטיחים שאחת לאיקס של זמן תסיר ממנו את הריחות והכתמים שעלולים להיווצר

אנו כאן בחברת לירן קלין נשמח לעזור לכם בניקוי שטיחים בכל אחד מחדרי הבית שלכם

במהלך עבודה של ניקוי שטיחים | לירן קלין
טואול - בניית אתרים