1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. ניקוי ריפוד כסאות אוכל

ניקוי ריפוד כסאות אוכל

שירותי ניקוי ריפוד כסאות אוכל


לא אחת אנו בחברת לירן קלין נקראים בבקשה לתת שירותי ניקוי ריפוד כסאות אוכל. הכוונה הם לסוגים רבים ושונים של כסאות שמה שמשותף לכולן היא העובדה שהם נמצאים על פי רוב במטבח או בפינת האוכל ומשמשים לישיבה בזמן הארוחות. זה מזכיר לנו את המשפט שאמר פעם שר הבטחון משה (בוגי ) יעלון- "כשחוטבים עצים- עפים שבבים" ... כלומר כשנמצאים באזור של האוכל, ברור שהסיכוי של כסאות אלה הללו להתלכלך גדל ושיהיה הם סיכוי גבוה יותר להזדקק לניקוי הריפוד לכסאות האוכל.  

מסיבה זו חלק האנשים רוכשים כסאות אוכל מפלסטיק או מחומרים אחרים שניתנים בקלות רבה יותר לניקוי אבל עדיין רבים וטובים אוהבים את המראה העדין והמיוחד של הבד אשר לו יש נטייה גבוהה יותר להתלכלך ולספוג כתמים וריחות. לאור העובדה שהכיסאות עשויים מבד, לקוחות אלו מן הסתם, זקוקים לתדירות גבוהה יותר של ניקוי לריפוד כסאות האוכל.האם אני יכל לבצע את הניקיון בעצמי?


כמובן שתמיד יש את הפתרון בשיטת  "עשה זאת בעצמך", הדבר מצריך כוח פיזי, סבלנות וגם רכישה של תכשיר מתאים עבור ניקוי ריפוד לכסאות אוכל. לצערנו אנחנו גם נתקלים במצבים שלעיתים אנשים גורמים לנזקים לבד על ידי שפשוף חזק מידי או על ידי שימוש בתכשיר לא הולם לניקוי הבד ורק לאחר מעשה ולאחר שכבר בוצע נזק מסוימים עוצרים וקוראים לנו לעזור להם בשירותי ניקוי ריפוד לכסאות באופן מקצועיי יותר. ועל כך נאמר "סוף מעשה במחשבה תחילה", לעיתים באמת רצוי להעניק עוד רגע מחשבה בטרם קיבלתם החלטה לבצע ניקוי ריפוד לכסאות נאוכל ולחשוב מהי הדרך הנכונה ביותר לבצעה האם בכוחות עצמכם או האם בעזרה חברה שהתמחותה בין היתר היא ניקוי ריפוד כסאות אוכל.

 

עוד נוסף כי מניסיון שלנו, לא תמיד כשלקוחות קונים כסאות אוכל שהם מ"בד רחיץ" הדבר נכון וחלק מלקוחותינו מגלים כי הבד הרחיץ, זה נכון, אבל כשהם מגיעים למעמד ניקוי לריפוד כסאות אוכל בכוחות עצמם אז הבד אמנם נרחץ וגם הכתמים "נרחצים"... אבל הם עדיין נשארים על גביי הבד. כאשר מצב כזה קורה שהכיסאות עם כתמים, הדבר פוגם במראה של פינת האוכל ומייצר גם אי נוחות או הרגשה לא נעימה להושיב על גבי כסאות אלה אנשים אשר מגיעים להתארח ולהנות מארוחה טובה.

אנו מציעים לכם את שירותי ניקוי ריפוד כסאות אוכל כחלק ממגוון השירותים שאנו מעניקים ללקוחותינו ונשמח לעשות זאת גם עבורכם.


ניקוי ריפוד כסאות אוכל | לירן קלין
טואול - בניית אתרים