1. דף הבית
  2. /
  3. ניקוי ספות
  4. /
  5. איך לשמור על ניקוי ספות קטיפה

 איך לשמור על ניקוי ספות קטיפה

קטיפה הינה אחד הבדים העדינים בעליי הטקסטורה הנעימה והרכה שניתן לרפד בה את הספות ביתכם ולא מעט לקוחות בוחרים לרכוש במיטב כספם ספות קטיפה. מה לעשות שגם ספות כאלו, ככל הספות האחרות נוטות להתלכלך מהשימוש היום יומי שאנו עושים בהן ועלולים להיתפס בהם כתמים וכך קורה שאנו נקראים לא פעם לביצוע עבודת ניקוי ספות קטיפה.

חשוב לומר כי לפני ביצוע ניקוי ספות קטיפה צריך היכרות גם עם סוג הבד העדין והמיוחד הזה שכן ניקוי ספות קטיפה טבעית או ניקיון ספות קטיפה סינטטית הם תהליכי ניקוי שונים זה מזה ורצוי שניקוי ספות קטיפה יבוצע בידיים מקצועיות שידעו להבחין באיזה סוג בד מדובר ומהי הדרך הטובה לטפל בו, להסיר ממנו את הכתמים ולהשיב אותו למראהו המקורי והנוצץ, זה ככלל ראשון.

 

כואב לנו לראות לעיתים מצבים בהם לקוחות מקילים ראש או מתפתים לעשות שימוש לא זהיר בתכשירים שונם שאינם מתאימים לסוג הבד והם גורמים לספות לנזקים (לעיתים בלתי הפיכים) בתהליך ניקוי הספות שהם בוחרים לבצע בכוחות עצמם. חשוב מאוד גם להיזהר מכל מיני עצות שרצות ברשת כגון שימוש בחומץ או סודה לשתיה. לא תמיד עצות ופתרונות יצירתיים אלו מתאימים לכלסוגי הבדים ובמיוחד לניקוי ספות קטיפה ולעיתים הם עלולים להסב נזק יותר מאשר תועלת.

איך לשמור על ניקיון הספה לאחר הניקוי?

דבר חשוב נוסף הוא ההקפדה לאחר תהליך ניקוי הספות קטיפה הוא תהליך ייבוש טיבעי ולא ייבוש על ידי תנורים או עזרים שעלולים לגרום לחימום מיותר של הבד וחלילה לנזק נוסף. רצוי תמיד לאחר ניקוי ספות  לאוורר היטב את החדר ולאפשר לייבוש הדרגתי וטבעי של הבד בקצב ובזמן שלו. אנו מייעצים לכם שאם כבר השקעתם ובחרתם בספות מבד קטיפה עדין רך ומיוחד שאחת לתקופה תשקיעו בניקוי ספות קטיפה ממקצוענים היודעים כיצד להסיר את כל הכתמים ונזקי הזמן מהבד שלהם תוך שמירה על בד הקטיפה והגנה על הסיבים הטקסטורה והצבע שלו.

לפני ואחרי ניקוי ספות קטיפה | לירן קלין
לירן קלין לוגו

השירותים שלנו:

ניקוי ספות ניקוי שטיחים תיקון ספות ניקוי ריפודי רכב ניקוי מזרונים ניקוי וילונות

התקשר עכשיו


טואול - בניית אתרים