1. דף הבית
 2. /
 3. ניקוי ספות
 4. /
 5. איך מבצעים ניקוי ספות עור

איך מבצעים ניקוי ספות עור

אחד מהפרמטרים שמתמודד כל אדם לפני רכישת סלון היא הסוגיה האם לרכוש סלון מבד או סלון מעור לירן קלין מתמחים בניקוי ספות עור 

טיפים לניקוי ספות עור

כמובן שלכל בחירה יש את היתרונות ואת החסרונות שלה ועדיין, ישראלים רבים וטובים אוהבים מאוד לרכוש לסלון ביתם ספות מעור אשר אחד מהיתרונות הבולטים שלו על פני סלון מבד הוא העובדה שכתמים ממעטים להיספג בו.
אין זה אומר שהם לא נדרשים לבצע ניקוי ספות עור אבל לפחות במקרה של אי זהירות או במצב של אוכל / שתיה שנשפכו על הספות- הנזק הוא קטן הרבה יותר וניתן לטיפול מהיר יותר מאשר בסלון מבד.

ועדיין ניקוי ספות מעור הוא דבר שרצוי שיעשה בידיים מקצועיות אז או שתיעשו כאלה, מקצועיים ובעליי ידע בתחום, או שתתנו לבעל מקצוע לעשות את העבודה ותזמינו מומחה לניקוי ספות מעור.

 

כמה טיפים ראשוניים ביותר לגביי האופן הרצוי לניקוי ספות עור:

 • אנו מניחים שבמועד רכישת הספה קיבלתם הוראות כלליות והנחיות כיצד רצוי לבצע את הניקיון.
  קראו הוראות אלו והקפידו עליהן, אל תקלו ראש והיצמדו להנחיות שיובילו לכך שניקוי ספות עור שתבצעו יביא גם לתוצאה הנקייה ביותר וגם לשמירה על הסלון שלכם לאורך זמן ומראה טוב.
 • ניקוי ספות עור רצוי לבצע עם בד או מטלית רכה מאוד. כל שימוש בספוג חזק יותר אפילו ספוג המתאים לניקוי כלים או ברזלית וכו' – מומלץ להרחיק מהספות שלכם.
  ניקיון ספות עור באחד מהנ"ל עלול ממש לשרוט ולהשאיר סימנים על הספות ולפגוע ביופיין.
 • גם אם נראה לכן שסבון רגיל שבני אדם מתרחצים איתו "לא נורא כל כך" עבור הסלון ושלא יקרה כל נזק עם סבון ידידותי, כזה דעו לכם שלא כל סבון (תמים ככל שיראה לכם) מתאים לניקוי ולשימוש לצורך זה ואם אתה לא בטוחים, תמיד עדיף להימנע מכך.

כאמור, נמליץ לכם בחום "ללמוד" את התחום או להיעזר בבעל מקצוע. זכרו שפעולת הניקיון של ספות עור עלולה גם לפגום באלסטיות שמייחדת בדרך כלל את הסלונים מעור וזכרו שיש מגוון סוגי עור רבים- האם אתם יודעים בדיוק אילו ספות עור יש לכם? שכן זה דבר חשוב מאוד לדעת רגע לפני תחילת תהליך הניקוי. לגבינו, כאשר נגיע לביתכם לבצע ניקוי ספות עור או נעשה בירור לסוג העור בין אם הוא "אמיתי", מועבד או דמוי עור ובהתאמה לכך נבחר את אופן שבו נבצעאת הניקוי על מנת להעניק תוצאה טובה יפה ולהימנע מנזקים.


ספה וכריות בצבע כחול | לירן קלין
לירן קלין לוגו

השירותים שלנו:

ניקוי ספות ניקוי שטיחים תיקון ספות ניקוי ריפודי רכב ניקוי מזרונים ניקוי וילונות

התקשר עכשיו


טואול - בניית אתרים