1. דף הבית
  2. /
  3. ניקוי ספות
  4. /
  5. ניקוי ספות מחיר

ניקוי ספות מחיר

הסוד לשנים רבות של שימוש בספה שאתם אוהבים הוא היכולת לזהות את הרגע בו כדאי להזמין שירות של חברת ניקוי ספות. ממש כפי שלא נשלח כל בגד בכל הזדמנות לניקוי יבש, כך גם לא נזמין ניקוי מקצועי בכל פעם בה הספה זקוקה לניקוי קל. אם בדי הריפוד של הספה שלכם ניתנים לפירוק לטובת כביסה תתבקשו לכבס אותם אחת לחודש או אחת לחודשיים. ניקוי מקצועי מזמינים אחת לשנה ומסירים כך את כל הלכלוך שהספה צברה.


כמה עולה שירות ניקוי ספה?

כאשר אנחנו בוחנים הצעות מחיר של חברות ניקוי חשוב לוודא שההצעות מתייחסות לחבילת שירות זהה. על הצעת המחיר להתאים לגודל של פינת הישיבה, סוג הבד ורמת הלכלוך. חברה מקצועית תקבע לכל עבודת ניקוי ספות מחיר שתואם את התנאים בשטח. כאשר ניתנת לכם הצעת מחיר אישית אתם יכולים להיות בטוחים שמצאתם חברה אמינה ומסורה.


ניקוי ספות מחיר זול

רגע לפני שאתם ממהרים לבחור בהצעת המחיר הזולה ביותר, כדאי לקחת בחשבון את החשיבות של הספה ואת תפקידה המרכזי בעיצוב הסלון. טיפול חובבני בכתמים עלול להפוך כתם שטחי וקל לכתם בלתי אפשרי להסרה. על כן, אל תמהרו להתפשר על פחות מהטוב ביותר. ניקוי מקצועי לספה עולה לכם כמה מאות שקלים אך חוסך לכם רכישת פינת ישיבה חדשה (הוצאה של אלפי שקלים).


איזו חברת ניקוי כדאי לבחור?

חברת ניקוי ספות תבחרו לאור הוותק, הניסיון וההמלצות שהחברה מציגה. כדאי לוודא שיש לחברה ניסיון ספציפי בניקוי ספות כמו שלכם. עליכם לוודא גם שימוש במכשור חדיש לניקוי ריפודים ועבודה עם חומרי ניקוי מקצועיים שתואמים את מאפייני הבד. חברת ניקוי טובה תקבע לכל עבודת ניקוי ספות מחיר הוגן.


ניקוי ידני של הספה

תגובה מהירה שלכם לכתם שנוצר על הספה מגדילה את הסיכויים להסרתו. מיד כאשר נוצר כתם חשוב להתחיל עם ניקוי ידני בתנועות שמונעות את מריחת הכתם וחדירתו אל השכבות הפנימיות של בד הריפוד. נסו לספוג את הכתם ואל תשפשפו בחוזקה. ניקוי בתנועה סיבובית הוא הנכון ביותר. בסיום פעולת הניקוי תוכלו לייבש את האזור באמצעות מייבש שיער.


 

ניקוי כורסה אפורה | לירן קלין
לירן קלין לוגו

השירותים שלנו:

ניקוי ספות ניקוי שטיחים תיקון ספות ניקוי ריפודי רכב ניקוי מזרונים ניקוי וילונות

התקשר עכשיו


טואול - בניית אתרים