1. דף הבית
  2. /
  3. ניקוי ספות מבד לבן

ניקוי ספות מבד לבן

ספה לבנה דורשת ניקוי חכם, נכון ומקצועי. הבד הלבן רגיש לכתמים כך שכדאי לבחור מראש בד קל לניקוי עם אפקט דוחה כתמים. ניקוי ספות מבד לבן נתחיל בחוכמה. לא נתיז על הבד כל חומר ניקוי מבלי לוודא תחילה שהוא אכן תואם את סוג הבד ואת סוג הכתם. שימוש בחומר ניקוי לא נכון עלול להשאיר אחריו כתמים צהובים או לפגוע במרקם של הבד. המדריך הבא נועד לספק לכם טיפים שימושיים לניקוי ספות ולזהות את הרגע בו נדרש ניקוי ספות מקצועי.

איך מנקים ספה לבד?

ניקוי ספות מבד לבן באופן עצמאי אפשרי בהחלט. כל עוד מלאכת הניקוי מתבצע נכון יושגו תוצאות טובות ולא ייגרם כל נזק לבד הלבן. הניקוי מתחיל בזיהוי של סוג הכתם ובחירה בתכשיר ניקוי מתאים. ניקוי ספות מקצועי מסיר כתמים של יין אדום, מיץ, דיו, עובש ומסטיק. אם בד הספה שלכם אינו דוחה כתמים או קל לניקוי – כדאי להזמין ניקוי מקצועי בעבור כתמים כהים מכל סוג. 

איך מסירים כתמים רטובים?

אם יש לכם אפשרות להגיב מיד לכתם בעודו רטוב פזרו עליו אבקת סודה לשתייה או מלח. ספיחה מהירה של הנוזלים סופגת את הכתם עם דגש על שומנים ומאפשר ניקוי מהיר ומלא עם מטלית לחה. אם לאחר ספיחת הכתם וניקוי עם מטלית נשאר כתם על הבד הלב, קרצפו מיד את האזור. 

ניקוי ספות מבד לבן עם מסטיק

בעודם דבוקים אל בגד או אל בד הריפוד של הספה המסטיקים שאנחנו כל כך אוהבים הופכים לצרה צרורה. ניקוי כתמים של מסטיק מתבצע בצורה הטובה ביותר בטכניקה הקפאה. לא נוכל להכניס את כרית הריפוד אל המקפיא אך כן נוכל להקפיא את הכתם עם שקית קרח, להמתין להתקשות ולקלף את הכתם בקלות. 

טריק להסרת כתמי דיו

יש לכם כתם של דיו או עובש על ספה לבנה? נסו לפזר על הכתם אבקת סודה לשתייה, המתינו כשעה וחצי ונקו את האזור עם תמיסה של חומץ ואבקת כביסה. אם לא הצלחתם להסיר את הכתם בעצמכם, הזמינו שירות ניקוי ספות מבד לבן עד הבית. צוות מקצועי יגיע במהרה עם כל הציוד הדרוש להסרה מלאה של הכתם. 


ספה לבנה לאחר ניקוי
לירן קלין לוגו

השירותים שלנו:

ניקוי ספות ניקוי שטיחים תיקון ספות ניקוי ריפודי רכב ניקוי מזרונים ניקוי וילונות

התקשר עכשיו


טואול - בניית אתרים