1. דף הבית
  2. /
  3. ניקוי ספות
  4. /
  5. ניקוי ספות - לירן קלין

ניקוי ספות - לירן קלין

אם אתם לא זוכרים מתי בפעם האחרונה הספה אצלכם בסלון עברה ניקוי יסודי – אתם כנראה יושבים בכל יום על ספה מוכתמת ומאובקת. ניקוי ספות חיוני לשמירה על בריאותכם ולתחזוקה שוטפת של בדי הריפוד. ספות שעוברות ניקוי יסודי אחת לשנה מאריכות ימים יותר מספות שלא עוברות ניקוי כזה.


מדוע חשוב לנקות ספות?

קרדית האבק נפוצה באזורים ביתיים שמאופיינים באקלים חם עם טמפרטורה של 35 מעלות צלזיוס. בהתאם לכך, ישנה נוכחות של קרדית האבק נמצאת כמעט בכל מזרן, ספה וכרית בישראל. ניקוי ספות יסודי שמתבצע באמצעות ציוד מתקדם וחומרים יעילים מצליח להסיר את כל האבק מבדי הריפוד. צוות ניקיון מקצועי יודע איך לנקות את הספה מכתמים, קרדית האבק וכל גורם מזהם אחר. חומרי הניקוי מוחדרים אל בני הריפוד ונשאבים החוצה בעצמה יחד עם הלכלוך והאבק. התוצאה הסופית היא ספה נקייה לחלוטין שנראית כמו חדשה.


אלו כתמים אפשר להסיר?

חברות ניקיון מקצועיות יודעות להתמודד עם כל סוגי הכתמים. אם הספה שלם מוכתמת בדיו, טושים, שתן, שמן, זיעה, שאריות אוכל או כל כתם עקשן אחר, אתם זקוקים לניקוי של צוות מקצועי. לאחר הניקוי הספה תחזור להיות הרהיט המרכזי בסלון שאתם נהנים להשתמש בו ומציגים אותו בגאווה. אחרי שבחרתם בקפידה פינת ישיבה שאתם אוהבים – אין כל סיבה שתמהרו להחליף אותה רק בגלל כמה כתמים עקשנים. כאשר מתאימים נכון בין טכניקת הניקוי לבין סוג הריפוד מושגות התוצאות הטובות ביותר (ספה נקייה במראה של חדשה).


מה עושים כשיש כתם על הספה?

מיד כאשר אתם מבחינים בכתם על הספה כדאי לפעול להסרתו. ככל שנתחיל מוקדם יותר לטפל בכתם כך עולים הסיכויים להסרה מלאה. את מלאכת הניקוי נתחיל בהגדרת סוג הבד ושיטת הניקוי המתאימה ביותר. הסרת כתמים מבדים טבעיים כמו כותנה או פשתן תהיה מורכבת יותר בהשוואה להסרת כתמים מבדי ריפוד סינטטיים. אם ניסיתם להסיר את הכתם בעצמכם ללא הצלחה, אל תמשיכו להתעקש ולשפשף את בד הריפוד. זהו ככל הנראה כתם קשה להסרה שדורש טיפול מקצועי. חברת ניקוי ספות תדע להסיר את הכתם בצורה הטובה ביותר מבלי לגרום נזק לספה.

במהלך ניקוי ספות | לירן קלין
לירן קלין לוגו

השירותים שלנו:

ניקוי ספות ניקוי שטיחים תיקון ספות ניקוי ריפודי רכב ניקוי מזרונים ניקוי וילונות

התקשר עכשיו


טואול - בניית אתרים