1. דף הבית
  2. /
  3. איזורי שירות
  4. /
  5. ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

טיפים לניקוי ספות בשוהם


אחד הנושאים שעולה שוב ושוב בשיחות עם לקוחות בין אם הם מזמינים ניקוי ספות בשוהם או בכל עיר אחרת במרכז היא עניין השמירה על מצבה של הספה במהלך תהליך הניקוי. כאן חשוב לנו להסביר שההקפדה על פרטים היא לא דבר של מה בכך- בחירה בפעולה או בתכשיר לא נכון כחלק מתהליך ניקוי הספות בסלון שלכם עלולה להסב לספה נזק בלתי הפיך.האמינו לנו שנתקלנו בסיפורים מכל הסוגים ולא רק במקרים בהם לקוחות שביצעו בעצמם ניקוי ספות שעשו נזק בלתי הפיך לסלון ביתם אלא גם לעיתים נזקים שהסבו כאלה המתיימרים להיות בעלי מקצוע בתחום זה ולכן חשוב לבחור בעל מקצוע מחברת אמינה ומנוסה שיידע לשמור על האיזון העדין בין שני החלקים החשובים: מצד אחד שיבצע בחברת אמינה ומנוסה בצורה טובה ויצליח להסיר כתמים ולנקות את הספות ומצד שני שיעשה שזאת בצורה מקצועית, עדינה, אחראית וישמור על הספות שלכם בתהליך הניקיון שהא ביצע עבורכם.

 

בין אם מדובר בספות מעור על סוגיו השונים ובין אם מדובר בספות מבד חשוב מאוד בתהליך ניקוי הספות להצליח ולשמור על המרקם של הבד, על הטקסטורה שלו ולא לפגוע בסיבי הבד או להביא למצב שהבד על צבעו או הסיבים שבו נפגמו בזמן הניקוי.


באיזה חומר ניקוי מומלץ להשתמש?

חשוב בזמן ניקוי הספה לשים לב לבחירת התכשיר הנכון ושימוש בתכשיר בעל % חומר פעיל כזה שמתאים בדיוק לסוג הספה או סוג הבד/עור ממנה היא עשויה, וחשוב לדעת ולבחור בדיוק האם להרטיב את הבד ועד כמה כדאי להרטיבו או אולי לבצע ניקוי בסגנון של מעין ניקוי יבש על בסיס חומרי ניקוי וללא הרטבת הבד.

 

את כל הבחירות האלה אדם שמתמחה ומנוסה בתחום ניקוי ספות  אמור לדעת ולהתמקצע בהן.
בסופו של דבר המטרה שלנו היא להועיל לספות ולהיטיב את מראה הסלון שלכם על ידי ביצוע ניקוי ספות בשוהם מקצועי ואיכותי ולא חלילה להותיר אתכם עם נזק וכאב לב בתום הפעולה.

מוזמנים לפנות אלינו לחברת לירן קלין ונשמח לתת לכם פרטים הסברים ולתאם גם לכם מועד לניקוי ספות בשוהם.


לפני ואחרי ניקוי ספות בשוהם | לירן קלין
טואול - בניית אתרים