1. דף הבית
  2. /
  3. איזורי שירות
  4. /
  5. ניקוי ספות ברעננה

ניקוי ספות ברעננה

שירות ניקוי ספות ברעננה

אנו בחברת לירן קלין נותנים שירות בכל ערי המרכז וכחלק מכך מעניקים גם שירותי ניקוי ספות ברעננה ושמחים להגיע לכל לקוח חדש ולסייע לו בניקוי וחידוש מראה הספות שלו. אחד הדברים שאנו נתקלים בהם  לפעמים זה חרדה של לקוחות אשר מצד אחד מאוד מעוניינים לבצע ניקוי ספות ומצד שני חוששים לפגיעה בספות והם משתפים אותנו בעלות הגבוהה של הספה שלהם.

 

כפי שבכל תחום ניתן לרכוש מוצרים במחיר מוזל יותר ולעומתם יש מוצר דומה בעלות גבוהה פי כמה, כך גם בכל מה שקשור לסלון הבית- ניתן לרכוש ספות החל ממחירים עממיים ועד למחירים גבוהים במיוחד, יש אף המייבאים תוצרת חוץ ויש כמו בכל דבר כאלה שאוהבים ומתחברים למותגים יקרים במיוחד. בדרך כלל גם יש התאמה בין רמת החרדה של לקוח שהזמין אותנו לבצע את ניקוי ספות בביתו ובין עלות הספה שלו. בהכללה, ככל שעלות הספה הייתה גבוהה יותר כך לקוחות חרדים שפעולת ניקוי הספות עלולה לפגום במראה הספה.

במקרים מסוימים מדובר במוצר ייחודי שיוצר עבורם או בספה ענתיקה יוצאת דופן ונדירה- בכל המקרים הללו הם מבקשים מאיתנו לתשומת לב גבוהה יותר במהלך הניקוי לבל יהיה נזק לספה.

 


האם אפשר לבצע ניקוי ספות לכל סוגי הספות והבדים?

נאמר כאן על מנת שליצור הרגעה כוללת ללקוחות אלה וגם לכל היתר- אנו מכירים ויודעים כיצד לעבוד נכון ולבצע את הניקוי ספות  לסוגים רבים ושונים של ספות. אנחנו מודעי לרגישות המיוחדת כאשר מדובר בספות נדירות, מיוחדות או בעלות גבוהה במיוחד ובעת הצורך אם יש לנו ספק לגביי תגובה של בד מסוג מסוים לניקוי אנו מבצעים לפני הניקוי עצמו טסט קטן במקום אחורי ונסתר על מנת לוודא שפעולותינו למען תהליך הניקוי יניבו תועלת בלבד וללא נזק.

אנו בלירן קלין נשמח לספק לכם שירותי ניקוי ספות ברעננה, למעשה את כל סוגי הספות ניתן לחדש ולנקות ולעיתים נדירות מאוד רחוקות מאוד אנו נתקלים במצב שלא ניתן לשפר את מראה וניחוח הספה.. היו רגועים ובטוחים שנטפל בכם באופן המקצועי ביותר שניתן .


ניקוי ספות ברעננה
טואול - בניית אתרים