1. דף הבית
  2. /
  3. איזורי שירות
  4. /
  5. ניקוי ספות בפתח תקווה והסביבה

ניקוי ספות בפתח תקווה והסביבה

פעמים רבות אנו נקראים לבצע עבודות ניקוי ספות בפתח תקווה בבתים של משפחות עם ילדים קטנים. המלצות של לקוחות מרוצים עוברות מפה לאוזן בשכונות המגורים החדשות. המשפחות מבינות שהיום כבר לא חייבים להחליף את הספה אחת לשנתיים או להתפשר על ספה באיכות נמוכה כל עוד הילדים קטנים. שירותי הניקוי שלנו מאפשרים לתושבי פתח תקווה לעצב בחופשיות את ביתם ולרכוש ללא חשש את ספת החלומות שלהם.

אם הספה שלכם בבית מלוכלכת קלות תוכלו תחילה לנסות לפרק את בדי הריפוד לטובת כביסה. ניקוי מקצועי יותר נדרש ומומלץ כאשר הכתמים קשים ובמקרים בהם הלכלוך מצטבר באזור בו בדי הריפוד אינם ניתנים לכביסה. הצעת מחיר ראשונית תינתן לכם על סמך המידע שתמסרו בטלפון (גודל הספה, סוג הבד ומאפיינים נוספים). את העלות הסופית של עבודת הניקוי נקבע כאשר הצוות יגיע אל הסלון שלכם.


אלו ספות מתאימות למשפחות עם ילדים?

בעבור משפחות עם ילדים קטנים נמליץ על ספות ששומרות על מראה נקי ללא טיפולי תחזוקה מאסיביים. בחירה חכמה תהיה ספות עם בד ריפוד בגוון כהה בו כתמים ולכלוך בולטים פחות. תבחרו מראש פינת ישיבה מרופדת בבד דוחה כתמים וקל לניקוי. כתמים קלים תוכלו להסיר בניקוי עדין עם מגבון לח. ריחות לא נעימים תעלימו עם תערובת של מים ואבקת סודה לשתייה. אחת לחצי שנה תזמינו חברת ניקוי ספות בפתח תקווה מקצועית ותצליחו כך להסיר את כל הלכלוך שהצטבר.


מה כולל ניקוי ספות מקצועי?

אנו מזמינים אתכם להזמין ניקוי ספות בפתח תקווה עד הבית. צוות מקצועי יגיע אליכם במועד שנקבע עם כל הציוד הדרוש לניקוי יסודי ומלא. טרם נתחיל במלאכת הניקיון יאבחן הצוות את סוג הבד ואת הכתמים. אנו נקבע מהו חומר הניקוי שישיג את התוצאות הטובות ביותר ונשתמש בו. מכשור ניקוי עצמתי וחדיש מסיר לכלוך גם מהשכבות הפנימיות של הספה ומותיר אותה נקייה לחלוטין. הצוות מקרצף את הספה עם מברשות עדינות וחומרי ניקוי איכותיים, מפעיל מכשור עצמתי ליניקת חומר הניקוי והמים מהכריות וחוזר על הפעולות בהתאם לצורך. מלאכת הניקיון תושלם כאשר הספה תיראה חדשה ורעננה.

במהלך ניקוי ספות | לירן קלין
טואול - בניית אתרים