1. דף הבית
 2. /
 3. איזורי שירות
 4. /
 5. ניקוי ספות בכפר סבא

ניקוי ספות בכפר סבא

טיפים לניקוי ספות בכפר סבא


לעיתים קורה ואנשים מבקשים לבצע ניקוי לספה באופן עצמאי – דבר שהוא פעמים רבות מבורך אבל גם חשוב לדעת-  עלול ליצור נזקים בבד.
אז אם החלטתם שלנקות את הספות בבית באופן עצמי היא השיטה הטובה ביותר עבורכם נשמח להמליץ לכם

על האופן הטוב ביותר לבצע את הניקוי ולתת לכם כאן כמה טיפים בחינם ובאהבה לניקוי הספות בבית.

 • קיראו באינטרנט - ניקוי ספות בכפר סבא קבלו ממומחים טיפים ועצות בתארים השונים (כמו גם כאן אצלינו) כיצד לבצע ניקוי ספות בצורה הטובה ביותר, לימדו את הנושא ופעלו חכם.

 • השקיעו בבחירת התכשיר  המתאים ביותר- בלי קומבינות, בלי לערבב חומרים, בלי לשלוף את המוצר הזול ביותר מהמדף בסופר- השקיעו ובחרו מוצר שנועד לטפל בבדים או בעור, בהתאם לסוג הסלון שאתם עומדים לבצע בו את הניקוי ותנקו עימו את הספות.

 • השתמשו במינון נכון של תכשיר ניקוי הספות ורצוי שלא תחליטו על דעת עצמכם להוסיף או להכפיל את הכמויות המומלצות על גביי התכשיר מתוך מחשבה ש.. "זה ינקה יותר טוב" כי לפעמים לא רק שהוספת מינון התכשיר מעבר למומלץ לא תנקה יותר טוב את הספות אלא סיכוי גבוה שהיא עלולה ליצור נזק לבד לטקסטורה לצבעים שלהן.

 • סבלנות ורגישות – בצעו את הניקוי בעדינות וסבלנות, היו ערניים לכל שינוי בבד תוך כדי הניקוי ואם אתם מזהים שינויים חריגים מעבר לטיפול בכתמים עצרו ושטפו במים ללא כל חומר ותנו לבד להתייבש.

 • אל תיבהלו מכך שכאשר מרטיבים את הבד בהתחלה הכתמים דווקא נראים בולטים וברורים יותר. זכרו שלאחר סיום תהליך ניקוי הספות שבסופו יתייבש הבד, הכל נראה אחרת לגמרי.

 • לפעמים עדיף לחלק את עבודת הניקוי לשלבים - זכרו שתמיד אפשר לחזור על פעולת ניקיון הספה כעבור מספר ימים פעם נוספת, כשתמיד אפשר להוריד ולהסיר עוד מעטה מהלכלוך
  מצד שני מצב של הניקוי אגרסיבי מידי או לא מספיק עדין עלול ליצור נזק בבד אשר לא ניתן "להחזיר אחורה" את צבע הבד המקורי או למחוק חלק מהסימנים אשר הותרתם בבד לאחר ניקוי או קרצוף לא עדין.
בכל מקרה שבו החלטתם למרות הכל להזמין חברה לביצוע ניקוי ספות בכפר סבא לירן קלין אנו נגיע עד לביתכם לניקוי הספה  – נשמח אם תפנו אלינו.

לפני ואחרי ניקוי ספות בכפר סבא | לירן קלין
טואול - בניית אתרים