1. דף הבית
  2. /
  3. איזורי שירות
  4. /
  5. ניקוי ספות בחדרה

ניקוי ספות בחדרה

מה ההבדל בין ניקוי ספות מקצועי ללא מקצועי?


פעמים רבות לקוחות שואלים אותנו מה ההבדל בין ניקוי ספות בחדרה שהם יבצעו בעצמם לעומת ניקוי ספות בחדרה שאנו כחברה נבצע עבורם: אז אנחנו תמיד מסבירים שלנו, כחברה יש ידע רב מאוד ורלוונטי על מגוון גדול מאוד של סוגי בדים והמאפיינים שלהם.

אנו מכירים את ההשפעות וההשלכות של חומרים שונים ותכשירים מגוונים על בדים אלה ויודעים מהי התוצאה הצפויה בכל שימוש של תכשיר כזה או אחר על בד כזה ואחר.

 

הידע הזה הוא אחד הכלים החשובים שיש לנו ושמאפשרים לנו לבצע ניקוי ספות בחדרה כזה גם שיניב תוצאה מוצלחת: ספה נקיה וריחנית וגם ימנע חלילה נזקים לבד הספה או למראה שלה.

חשוב לומר עוד כי כאשר אנו מגיעים לבצע ניקוי ספות בחדרה אנחנו מגיעים עם מעין "אסטרטגיה" שונה לניקוי הספות לכל מקרה לגופו של עניין.

אנחנו יודעים בדיוק מה מותר ורצוי לעשות ומה לא. אנו מביאים עימנו את ה"תותחים הכבדים" שהם אותם שואבי אבק ומכונות ניקוי בד המקצועיות שברשותנו ש"עושות את העבודה".

מכשירים אלה הם יקרים במיוחד ולא נועדו לשימוש של האדם הפרטי הממוצע אלא נועדו לשימוש תעשייתי או לחברות המתמחות בניקוי ספות בחדרה – וכך יוצא שיש לנו כלי עזר חזק ומשמעותי לניקוי ספות בחדרה שעושה את ההבדל בתוצאה הניכרת בסופו של דבר במראה הספות שלכם.

 

לא פחות חשוב שאנו נמענים מלעשות פעולות רבות ומזיקות שאנשים עושים כמו שפשוף חזק מידי של בד הספות, דבר העלול להותיר סימן נקודתי או "שריטה" שתיצרב על בד הספות לתמיד.

כמו כן אנחנו עושים כל מאמץ לנקות את כל אזורי הספה באופן שווה בין אם הם מוכתמים ובין עם לא וזאת על מנת שלא להותיר אותה בתום פעולת הניקוי ספות בחדרה עם הבדלים וסימנים על גביי הבד. בנוסף, אנו נמנעים משימוש בחומרים מזיקים כאלו העלולים להזיק לצבעו המקורי של הבד.


ניקוי ספות - לא כל אחד יכל

נכון אנחנו אמנם לא "סופרמן" אבל בהחלט לפעמים מרגישים כאלה בכל מה שקשור לניקוי ספות בחדרה כאשר הלקוחות רואים את התוצאה המוגמרת ומרוצים שבסופו של דבר בחרו בנו, בחברת לירן קלין כחברת הניקיון לספות שלהם.
ליצירת קשר לחצו כאן.

 


טואול בניית אתרים