1. דף הבית
  2. /
  3. ניקוי ספות
  4. /
  5. ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ספת בד מעוצבת ונוחה היא הבחירה של רוב הישראלים. התדירות בה נהוג להחליף הספה היא אחת ל-5 שנים. אלו שלא מחליפים את הספה לאחר 5 שנים נוהגים לכסות אותה בכדי להסתיר את הכתמים. אנחנו כאן בכדי ללמד אתם איך להאריך את השימוש בספה ולחסוך כסף. אם הסיבה להחלפת הספה היא כתמים על בדי הריפוד וריח רע – אל תרכשו ספה חדשה מבלי לדבר אתנו תחילה. 


יש לנו את היכולת לנקות ספות בד ישנות ולהעניק להן מראה של ספה חדשה. אין כל סיבה להחליף את הספה הקיימת כל עוד המבנה חזק ונוח. ניקוי ספות בד שמתבצע על ידי צוות מקצועי מסיר כתמים קשים ומסלק ריחות רעים. הניקוי המקצועי מומלץ בבתים עם ילדים, בתים עם חיות מחמד, מתחמי נופש ודירות שכורות. אם רכשתם זה עתה ספה באתר יד שנייה ותרצו לוודא שהיא נקייה לחלוטין – שירות של ניקוי ספות בד עד הבית הוא בדיוק מה שאתם צריכים. 


איך מנקים ספות בד?

הניקוי המקצועי מתבצע באמצעות מכשיר קיטור שמגיע לטמפרטורות גבוהות. חומרי הניקוי מוחדרים אל הסיבים של הבד ומסירים בהצלחה את כל הכתמים והלכלוך. בכדי להשאיר את הספה נקייה הצוות שואב היטב את כל המים וחומרי הניקוי מהספה.  אתם תקבלו בסוף התהליך ספה נטולת כתמים, ריחות לא נעימים ובקטריות. ניקוי יסודי מתבצע בספה כולה. את העבודה מבצעים אנשי מקצוע מנוסים, אמינים, מסורים ואדיבים. שביעות הרצון שלכם היא ההצלחה שלנו. 

ניקוי ספות בד מאפשר הסרת כתמים של שומן, דיו, זיעה, יין, בעלי חיים ועוד. גם אתם אותם כתמים שאתם לא הצלחתם להסיר בעצמכם עם כל סוגי חומרי הניקוי – סביר להניח שהצוות המקצועי יצליח לנקות. 


ניקוי ספות בד ישנות

קרדית האבק נפוצה מאוד בישראל. האקלים הישראלי מעודד הצטברות של קרדית האבק בבדי ריפוד, שטיחים, מזרנים ועוד. הגללים של קרדית האבק גורמים לתגובות אלרגיות אצל הרבה מאוד אנשים. ניקוי יסודי של רהיטים ישנים יצליח להפסיק את העיטושים הבלתי פוסקים ואת קשיי הנשימה. ניקוי יסודי ומקצועי של כל בדי הריפוד בבית הוא המפתח לאורח חיים בריא בבית נקי.


כלב חמוד על ספה קלאסית בצבע בז לאחר ניקוי
לירן קלין לוגו

השירותים שלנו:

ניקוי ספות ניקוי שטיחים תיקון ספות ניקוי ריפודי רכב ניקוי מזרונים ניקוי וילונות

התקשר עכשיו


טואול - בניית אתרים