1. דף הבית
  2. /
  3. ניקוי ספות
  4. /
  5. למה חשוב ניקוי ספות בד בתדירות גבוהה

למה חשוב ניקוי ספות בד בתדירות גבוהה 

אחד מהרהיטים שאנו עושים בהם שימוש רב הינן ספות הישיבה המצויות בסלון שבבתינו. השימוש בהן הוא לרוב יום יומי, במשך שעות רבות ביום ודווקא משום כך עולה החשיבות של ניקוי ספות בד באופן סדיר. כאמור אנו רובצים בסלון ביתנו, נחים ומתפנקים מול הטלוויזיה ואף מבלים זמן בחיק המשפחה. לא פעם אנו נרדמים לתנומה קצרה על גביי ספות הסלון ואולי לחלקינו לא תמיד יש חשק וכוח להוריד נעליים... אז ברור שכל השימושים האלה בספות הסלון יעלו את הצורך בניקוי ספות בד.


למה צריך לנקות ספות בד?

מקרים נוספים שעלולים להזיק למראה ולניקיון של הספות ולהעלות את הצורך ניקיון ספות בד הם במצבים שבהם אנו גם אוכלים בסלון בעודינו יושבים על גביי הספות, צופים הטלוויזיה ודעתנו מוסחת מהמרקע או משיחה עם בני הבית שיושבים עימנו... לא אחת קורות תקלות של מיץ שנשפך או מזון שנפל על גביי הבד ושוב .. מצב זה מחייב ניקיון ספות בד.

לכך מתווספת העובדה שילדים בגילאים צעירים או פעוטות הרבה פחות זהירים או מודעים פחות לחשיבות השמירה על הבד וכך במשפחות אלו עולה בצורך בניקוי ספות מבד ויש לבצעה בתדירות גבוהה יותר. גם משפחות שמגדלות בביתן בעליי חיים, תדירות הצורך של ניקוי ספות מבד עולה גם אצלן.

כמובן שתדירות של ניקוי ספות בד תלויה לא רק בגילאי בני הבית והאם יש ברשותם בעליי חיים אלא תלויה בעוד מאפיינים כמו הרגלי התנהלות זהירה יותר או פחות של בני הבית. כך או אחרת, בשונה מספות עור שמהן ניתן לנגב את הליכלוך שדבק עליהן, ספות בד נוטות לספוג כתמים ויש להקפיד על ניקיון הספות על מנת לשמר את המראה שלהם לאורך זמן. נמליץ לכם לבצע זאת עם מומחים של ניקיון ספות ונשמח לסייע לכם בפתרון לבעיה זו.

ספת בד לפני ואחרי ניקוי | לירן קלין
לירן קלין לוגו

השירותים שלנו:

ניקוי ספות ניקוי שטיחים תיקון ספות ניקוי ריפודי רכב ניקוי מזרונים ניקוי וילונות

התקשר עכשיו


טואול - בניית אתרים