1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד

אחד מהרהיטים שאנו עושים בהם שימוש רב הינן ספות הישיבה המצויות בסלון שבבתינו. השימוש בהן הוא לרוב יום יומי, במשך שעות רבות ביום ודווקא משום כך עולה החשיבות של ניקוי ספות בד באופן סדיר. כאמור אנו רובצים בסלון ביתנו, נחים ומתפנקים מול הטלוויזיה ואף מבלים זמן בחיק המשפחה. לא פעם אנו נרדמים לתנומה קצרה על גביי ספות הסלון ואולי לחלקינו לא תמיד יש חשק וכוח להוריד נעליים... אז ברור שכל השימושים האלה בספות הסלון יעלו את הצורך בניקוי ספות בד.


למה צריך לנקות ספות בד?

מקרים נוספים שעלולים להזיק למראה ולניקיון של הספות ולהעלות את הצורך בניקוי ספות בד הם במצבים שבהם אנו גם אוכלים בסלון בעודינו יושבים על גביי הספות, צופים הטלוויזיה ודעתנו מוסחת מהמרקע או משיחה עם בני הבית שיושבים עימנו... לא אחת קורות תקלות של מיץ שנשפך או מזון שנפל על גביי הבד ושוב .. מצב זה מחייב ניקוי ספות בד.

לכך מתווספת העובדה שילדים בגילאים צעירים או פעוטות הרבה פחות זהירים או מודעים פחות לחשיבות השמירה על הבד וכך במשפחות אלו עולה בצורך בניקוי ספות בד ויש לבצעה בתדירות גבוהה יותר. גם משפחות שמגדלות בביתן בעליי חיים, תדירות הצורך של ניקוי ספות בד עולה גם אצלן.

כמובן שתדירות של ניקוי ספות בד תלויה לא רק בגילאי בני הבית והאם יש ברשותם בעליי חיים אלא תלויה בעוד מאפיינים כמו הרגלי התנהלות זהירה יותר או פחות של בני הבית. כך או אחרת, בשונה מספות עור שמהן ניתן לנגב את הליכלוך שדבק עליהן, ספות בד נוטות לספוג כתמים ויש להקפיד על ניקוי ספות בד על מנת לשמר את המראה שלהם לאורך זמן. נמליץ לכם לבצע זאת עם מומחים  של ניקוי ספות בד ונשמח לסייע לכם בפתרון לבעיה זו.
ליצירת קשר לחצו כאן.

טואול בניית אתרים