1. דף הבית
  2. /
  3. ניקוי ספות
  4. /
  5. ניקוי ספות בבית הלקוח

ניקוי ספות בבית הלקוח

שירות נוח ומתקדם ניקוי ספות בבית הלקוח

העולם שלנו התקדם ועבר שינויים בתחומים רבים וטובים, כחלק מהם עבר שדרוג גם כל נושא שירות הלקוחות ומתן מענה ופתרונות קלים ונוחים ללקוחות והדבר משפיע גם על העיסוק שלנו. אם בעבר יותר אנשים ניקו ספות בכוחות עצמם או היה צורך לשנע את הספות מחוץ לבית, הרי שהיום יותר ויותר מקובל ונהוג לבצע ניקוי ספות בבית הלקוח.

 

רובכם ודאי מכירים את המשפט שנהוג לומר: שעם הקדמה כולנו נהיינו מפונקים יותר. אז דווקא בהקשר של ניקוי בבית הלקוח אנחנו מאמינים וחושבים שלא מדובר בפינוק אלא מדובר בפתרון פרקטי ויעיל יותר מכל האלטרנטיבות האחרות. נסביר: שינוע ספה מחוץ לבית היא לא דבר של מה בכך- זה לא כמו לקחת את הכלב לתספורת... זה מצריך העברת חפץ כבד מחוצה לו. לעיתים אנשים מתגוררים בבניינים ישנים ללא מעלית או מתגוררים בקומה 2,3 ואף יותר... כל מחשבה על שינוע ספה לצורך ניקוי במקום פתרון של ניקיון ספות בבית הלקוח עלולה להיות מסורבלת ויקרה אף יותר.

יותר מכך- שינוע הספות מחוץ לבית עלול לפגום בספה או ליצור נזק לקירות הבית ואולי אך יהיה צורך לפרק אותה ולהרכיבה מחדש דבר שיוסיף סרבול נוסף.


מה עדיף?

לאור כל הסיבות הללו תנו לנו לומר לכם כי אנו מעודדים וממליצים על ביצוע ניקוי ספות בבית הלקוח וחושבים שזהו הפתרון הטוב ביותר.

כאשר לקוח יוצר עימנו קשר ומזמין את השירות שלנו לניקוי ספות בביתו אנו מסבירים לו מראש כי הניקוי מתבצע בבית הלקוח. כמו כן אנו תמיד אוהבים לתת מידע טלפוני שכולל מה פרק הזמן שבדרך כל לוקח ניקוי ספות  על מנת שהלקוחות ידעו וייערכו בהתאם מבחינת הזמנים לתת לנו את כל הזמן הנדרש לנו לניקוי הספות שלהם. במעמד השיחה תקבלו גם הסברים נוספים, הצעת מחיר ומענה על כל שאלותיכם בסבלנות על מנת שתוכלו לבחור בנו בראש שקט ולאחר כל אלו ולאחר שתרגישו כי אתם סומכים על המקצועיות והשירות שלנו- נתאם ניקוי ספות בבית הלקוח כבר לימים הקרובים ולמועד שנוח לכם.

 

אז אתם מוזמנים לשים כבר מים רותחים בקומקום כי הקפה עליכם – ניקוי ספות הוא עלינו ואנו מבטיחים להעניק לכם שירות של ניקוי ספות בביתכם ולהגיע עד אליכם בקלות מהירות ונוחות מקסימלי!

לפני ואחרי ניקוי ספות בבית הלקוח
לירן קלין לוגו

השירותים שלנו:

ניקוי ספות ניקוי שטיחים תיקון ספות ניקוי ריפודי רכב ניקוי מזרונים ניקוי וילונות

התקשר עכשיו


טואול - בניית אתרים