1. דף הבית
  2. /
  3. ניקוי ספות
  4. /
  5. ניקוי ספות בבית

ניקוי ספות בבית

הספה היא רהיט ראשי בית בו אנחנו עושים שימוש יומיומי. תחזוקה שוטפת של הספה נדרשת כל מנת לשמור עליה נקייה ונוחה לשימוש. כיום כאשר כולנו הרבה יותר מודעים להימצאות של חיידקים, וירוסים ושאר גורמים מזהמים בסביבתנו, אנו מבינים את החשיבות של ניקוי ספות בבית ומחפשים את הדרך אל הספה הנקייה ביותר. ממש כפי שאנחנו מקפידים על ניקוי יסודי של הרצפה, החלונות ומדפי הספרים, כך נקפיד לנקות גם את פינות הישיבה. 

ספות עם בדי ריפוד שניתנים להסרה לטובת כביסה קל מאוד לנקות. כל שעליכם לעשות הוא להסיר את הכיסויים של כריות הריפוד אחת לחודש (לפחות) ולכבס אותם במכונת כביסה רגילה. ניקוי ספות מקצועי בבית עולה על הפרק כאשר לא כל בדי הריפוד של הספה ניתנים לפירוק, כאשר בדי הריפוד אינם ניתנים לפירוק כלל וכאשר מדובר בספה עם כתמים קשים.

ניקוי מקצועי מול ניקוי ביתי

אם פינת הישיבה שלכם צברה לכלוך רב ואתם לא יודעים איך לנקות אותה – הגיע הזמן להזמין אנשי מקצוע. בעבור חברות שעוסקות בתחום ניקוי ספות בבית הוא מקצוע לכל דבר. החברות הללו מעסיקות את מיטב אנשי הצוות, מחזיקות בציוד חדיש ויודעות איך מסירים כתמים קשים. רגע לפני שאתם ממהרים להרים ידיים ולרכוש ספה חדשה – כדאי לבחון אפשרות של ניקוי ספות מקצועי. 

הניקוי המקצועי מתבצע באמצעות מכשור ייעודי לניקוי בדי ריפוד ופינות ישיבה. חומרי ניקוי יעילים במיוחד מצליחים להסיר גם כתמים קשים. הניקוי המקצועי משיג תוצאות טובות הרבה יותר בהשוואה לתוצאות שתשיגו בכיבוס בדי הריפוד.

מתי כדאי להזמין ניקוי ספות בבית?

השירות ניתן אצלכם בבית במועד שנקבע מראש בהתאם לשעות שנוחות לכם. הניקוי מתאים לכל סוגי הספות והכורסאות. אם אתם עוברים אל דירה שכורה מרוהטת שיש בה פינת ישיבה, צוות הניקוי יבטיח לכם ספה נקייה. ניקוי ספות בבית הוא דרך לחסוך כסף. כאשר משווים בין עלויות של ניקוי ספה בבית לבין עלויות של רהיט חדש, מגלים פערים גדולים. כדאי להזמין ניקוי לספה לקראת חג פסח, לקראת אירוח, לקראת לידה של תינוק חדש וכאשר הכתמים על הספה מפריעים לכם. אתם לא תאמינו כמה נהדר הספה שלכם יכולה להיראות. 


ניקוי ספה בצבע בז
לירן קלין לוגו

השירותים שלנו:

ניקוי ספות ניקוי שטיחים תיקון ספות ניקוי ריפודי רכב ניקוי מזרונים ניקוי וילונות

התקשר עכשיו


טואול - בניית אתרים