1. דף הבית
  2. /
  3. איזורי שירות
  4. /
  5. ניקוי ספות באשדוד

ניקוי ספות באשדוד

מה ההבדל בין ניקוי ספות מקצועי ללא מקצועי?


פעמים רבות לקוחות שואלים אותנו מה ההבדל בין ניקוי ספות שהם יבצעו בעצמם לעומת ניקיון ספות שאנו כחברה נבצע עבורם: אז אנחנו תמיד מסבירים שלנו, כחברה יש ידע רב מאוד ורלוונטי על מגוון גדול מאוד של סוגי בדים והמאפיינים שלהם.

אנו מכירים את ההשפעות וההשלכות של חומרים שונים ותכשירים מגוונים על בדים אלה ויודעים מהי התוצאה הצפויה בכל שימוש של תכשיר כזה או אחר על בד כזה ואחר.

 

הידע הזה הוא אחד הכלים החשובים שיש לנו ושמאפשרים לנו לבצע ניקוי ספות באשדוד כזה גם שיניב תוצאה מוצלחת: ספה נקיה וריחנית וגם ימנע חלילה נזקים לבד הספה או למראה שלה.

חשוב לומר עוד כי כאשר אנו מגיעים לבצע ניקוי ספות באשדוד אנחנו מגיעים עם מעין "אסטרטגיה" שונה לניקוי הספות לכל מקרה לגופו של עניין.

אנחנו יודעים בדיוק מה מותר ורצוי לעשות ומה לא. אנו מביאים עימנו את ה"תותחים הכבדים" שהם אותם שואבי אבק ומכונות ניקוי בד המקצועיות שברשותנו ש"עושות את העבודה".

מכשירים אלה הם יקרים במיוחד ולא נועדו לשימוש של האדם הפרטי הממוצע אלא נועדו לשימוש תעשייתי או לחברות המתמחות בניקיון
וכך יוצא שיש לנו כלי עזר חזק ומשמעותי לניקוי שעושה את ההבדל בתוצאה הניכרת בסופו של דבר במראה הספות שלכם.

 

לא פחות חשוב שאנו נמענים מלעשות פעולות רבות ומזיקות שאנשים עושים כמו שפשוף חזק מידי של בד הספות, דבר העלול להותיר סימן נקודתי או "שריטה" שתיצרב על בד הספות לתמיד.

כמו כן אנחנו עושים כל מאמץ לנקות את כל אזורי הספה באופן שווה בין אם הם מוכתמים ובין עם לא
וזאת על מנת שלא להותיר אותה בתום פעולת הניקוי ספות עם הבדלים וסימנים על גביי הבד.
בנוסף, אנו נמנעים משימוש בחומרים מזיקים כאלו העלולים להזיק לצבעו המקורי של הבד.


ניקוי ספות - לא כל אחד יכל

נכון אנחנו אמנם לא "סופרמן" אבל בהחלט לפעמים מרגישים כאלה בכל מה שקשור לניקוי ספות באשדוד כאשר הלקוחות רואים את התוצאה המוגמרת ומרוצים שבסופו של דבר בחרו בנו, בחברת לירן קלין כחברת הניקיון לספות שלהם.

במהלך ניקוי ספות | ליירן קלין
טואול - בניית אתרים