1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. ניקוי מזרונים

ניקוי מזרונים

את המזרונים עליהם אנו ישנים בלילה אנו מקפידים לעטוף בסדין ולהחליפו אחת למספר ימים ובכך לשמור על ניקיון המזרונים ועדיין יחד עם זאת אנו מבלים לא מעט שעות מדי לילה בשינה על רהיט זה ומגוון של "תקלות" יכולות להתרחש ולגרום לצורך של ניקוי מזרונים אחת לזמן מה. לדוגמא לינה של ילדים קטנים עם ההורים בחדר השינה ומצבים שבהם הילד מרטיב מביאים למצב שבו ניקוי המזרון הוא נדרש והכרחי.

כאמור מזרונים אינם מוצר מתכלה או מוצר זול שאנו נוטים להחליף אחת למספר חודשים ואפילו לא אחת לשנה... במיוחד כשהטכנולוגיה כיום מפתחת מזרונים איכותיים ויקרים יותר, רובנו משקיעים במזרונים איכותיים ומכאן גם שהתחלופה שלהם נמוכה יותר ומתרחשת רק אחת לכמה שנים. מכאן עולה הצורך הגובר בשמירה על המזרונים וניקוי מזרונים אחת לזמן מה על מנת לשמור על ריחו הנעים ותחושה של שינה נעימה על גביי מצע נקי.

 

פעמים רבות ועבור לא מעט אנשים יש משמעות רפואית הרבה יותר חשובה מהתחושה הנעימה שהמצע עליהם אנו ישנים הינו נעים וריחני. לא מעטים סובלים מבעיות נשימה כאלה ואחרות או ממחלת האסטמה ויש הסובלים מאלרגיה לקרדית האבק – לאנשים אלה ניקוי המזרון קבוע ורציף הוא הכרחי על מנת לשמור על בריאות תקינה.

איך מתבצע ניקוי מזרונים?

ניקוי מזרונים איכותי ומשמעותי אינו רק ניקוי של הבד החיצוני כלומר זה העוטף את המזרן מעל פני השטח, ניקוי מקצועי משמע החדרת חומרי ניקוי לעומק המזרן ושאיבה שלו, הכוללת גם שאיבה של ליכלוך הנמצא בשכבות עמוקות יותר של המזרון יחד עם שאיבת חומר הניקוי. כמובן שניקוי מזרונים על ידי חברה מקצועית אינה כוללת רק שימוש בתכשירים ושיפשוף המזרן אלא כולל שימוש במכשור חזק שמצליח לבצע ניקיוןמשמעותי יותר מכל ניקוי ידני כזה או אחר.

אתם מזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע גם לכם לבצע בביתכם ניקוי ברמה המקצועית והאיכותית ביותר.

 

מזרן לפני ואחרי ניקוי | לירן קלין
טואול - בניית אתרים