1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. ניקוי כורסאות

ניקוי כורסאות

בשנים האחרונות הפכו הכורסאות לרהיט פופולארי הנוסף לרוב לצידן של הספות בסלון הבית והן מוסיפות ערך וייחוד מבחינת העיצוב והשלמת מערכת הישיבה שיש בסלון. כיום נהוג יותר ויותר לשים כורסאות גם בחדר הורים או בחדר ילדים למשל עבור שימוש של כורסאות הנקה. עם השימוש ההולך ועולה ברהיט, זה עלה גם באופן טיבעי הצורך בניקוי כורסאות. 

 

האם אפשר לבצע ניקוי כורסאות לכל סוגי הבדים?

את הכורסאות בסלון הבית מייצרים כיום ממגוון בדים שונים כך שבעת ניקיון הכורסאות יש לבצע התאמה בין סוג הבד ובין אופן הניקוי והתכשיר בו משתמשים על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר מבלי לגרום לנזק חלילה.
ולכן כאשר אנו עומדים לבצע ניקיון כורסאות נבדוק לפני הכל את סוג הבד ואת אופיו ונמצא את הדרך הטובה ביותר לבצע ניקוי עמוק ואיכותי שיסיר את כל הכתמים ויחד עם זאת ישמור על איכות הבד, על הטקסטורה שלו ובעיקר על צבעו המקורי כשהוא ריחני נקי ונטול כתמים. בכל מצב של ניקוי ספות או  ניקוי כורסאות רצוי ומומלץ לבצע בדיקה ראשונית במקום נסתר ולראות את תגובת הבד לשיטת הניקוי ולתכשיר על מנת שלא יהיה חלילה הפתעות לא צפויות ולכן רצוי תמיד לבדוק כיצד הבד "מגיב" במום שאינו גלוי לעין.

 

פעמים רבות בתהליך ניקוי כורסאות ישנם איזורים מסוימים שיש להקדיש להם יותר תשומת לב כמו למשל האיזור בו מונחות הידיים אשר נוטה להצטבר בו יותר ליכלוך וכתמים שמקורם במזון או ידיים שלא נשטפו כהלכה  ועם הזמן נוצר באזורים אלו בכורסאות מוקד של ליכלוך מוגבר. ולכן בזמן תהליך ניקוי הכורסאות יש להעניק להם יותר תשומת לב ולהיזהר שלא לשפשך ולהזיק לבד אלה לחזור על פעולה הניקוי בעדינות שתשמר את הבד ועדיין תסיר את הלכלוך העקשן.  

 

לעיתים לקוחות מתלבטים בין האופציה של ניקוי כורסאות או ריפוד הכורסאות מחדש דבר הכולל רכישת בד, סחיבת הרהיט לרפד ותשלום לבעל מקצוע שיבצע את הריפוד בצורה מקצועית. זיכרו שניקוי הכורסאות  באופן איכותי ומקצועי יכול לחסוך מאות ואלפיי שקלים שלעיתים אנשים מוציאים על ריפוד חדש של הרהיט. לאחר הניקוי תחת ידינו אנו מבטיחים לכם שהן ייראו כמו רהיט חדש והבד יהיה מצוחצח וריחני.

ניקוי כורסאות | לירן קלין
טואול - בניית אתרים