1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה

הבית נראה נקי ומטופח הרבה יותר כאשר החלונות נקיים. מה עושים כאשר מדובר בבית עם חלונות גדולים שדורש ניקוי חלונות בגובה? התשובה היא פנייה אל חברת ניקיון מקצועית ומנוסה. כל ניסיון שלכם לבצע בעצמכם עבודות בגובה עלול להסתיים בתאונה מצערת. ניקוי חלונות בגובה הוא מקצוע לכל דבר ויש להקפיד לבצע אותו באמצעות צוות מקצועי ומיומן. ניקוי החלונות בגובה מתבצע בחלק מהמקרים בשיטת סנפלינג ובחלק אחר בעזרת מכשור חדיש. התוצאה הסופית בכל השיטות תהיה חלונות נקיים ומבריקים. 

מתי צריך ניקוי חלונות בגובה?

עבודות ניקיון דרושות בכל בית או בית עסק עם חלונות. הזגוגית של החלון וגם התריסים חשופים במשך כל שעות היום לאבק ולכלוך. גם אם אתם מתגוררים באזור נקי ושקט החלונות שלכם ידרשו ניקוי אחת למספר חודשים. ניקוי חלונות בגובה מתבצע באופן קבוע במגדלי דיור יוקרתיים, מתחמי משרדים, אתרי נופש ועוד. העבודה מתבצעת באמצעות צוות מקצועי שמתאים לכל מבנה את שיטת הניקוי המתאימה לו ביותר. יחד עם ניקוי חלונות בגובה אפשר וכדאי להזמין שירותי ניקיון נוספים. 

ניקוי חלונות בגובה בשיטת סנפלינג

עבודות ניקוי חלונות מתבצעות בעוד צוות של עובדים נתלה מחוץ לבניין על כבלי סנפלינג. העבודה דורשת ניסיון והכשרה, אין לבצע אותה באופן עצמאי. שיטת הסנפלינג מאפשרת ניקוי יסודי של כל החלק החיצוני בחלון. השיטה מומלצת בעיקר במקרים של בנייני משרדים או מגורים עם מעטפת חיצוני של חלונות זכוכית. 

ניקוי חלונות ללא סנפלינג

אם אנכם מעוניינים בניקוי חלונות בשיטת סנפלינג תשמחו לגלות שקיימות גם שיטות אחרות. אפשר לנקות חלונות בגובה בעזרת מכשור חדיש על בסיס קיטור שמסיר כתמים קשים ובאמצעות ציוד חדיש מבוסס פעולה של מגנטים. חשוב להדגיש שגם ניקוי חלונות בגובה ללא סנפלינג מסוכן ודורש חברת ניקיון מקצועית. לכל שיטת ניקיון יתרונות וחסרונות משלה. תבחרו את שיטת הניקיון שמתאימה לכם בהתאם למאפיינים של המבנה. אם אנכם בטוחים איזו שיטת ניקיון היא היעילה ביותר בעבורכם – הנכם מוזמנים להתייעץ. חלונות מבריקים הם הבסיס  לבית נקי, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. 


טואול - בניית אתרים