1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. ניקוי וילונות מקצועי

ניקוי וילונות מקצועי 

הווילון משמש חוצץ בין האבק שמחוץ לבית לבין החדרים בבית. אנו מתקינים וילונות על מנת לצמצם את כמות האבק שנכנס אל הבית. מתוקף תפקידם ומיקומם, וילונות צוברים כמות גדולה של לכלוך ואבק. אחת למספר חודשים עלינו לפרק את הווילונות לטובת ניקוי יסודי. את הווילונות ננקה בהתאם לסוג הבד וגודלם. אם יש לכם בבית וילונות יקרים, וילונות עשויים בד עדין או כאלו שאין לכם אפשרות להכניס אל מכונת הכביסה – ניקוי וילונות מקצועי יפתור לכם את הבעיה. 

חברות ניקיון שמציעות שירותי ניקיון לוילונות מספקות שירות מלא שמתחיל בפירוק הווילונות המלוכלכים אצלכם בבית ומסתיים בתלייה מחודשת של אותם וילונות לאחר שעברו ניקוי יסודי. אם אנכם מוצאים את הזמן לנקות בעצמכם את הווילונות בבית, פנייה אל חברת ניקיון מקצועית תסייע לכם לשמור על בית נקי וסביבת מגורים בריאה. 


מה כולל שירות ניקוי וילונות?

1. פירוק של הווילונות בבית הלקוח. 

2. הובלת הווילונות אל מחתם הניקוי. 

3. בדיקת טיב הבד לבחירה נכונה של סוג הניקוי וחומר הניקוי. 

4. ניקוי יסודי של הווילונות (כולל גיהוץ). 

5. בקרת איכות קפדנית. 

6. הובלת הווילונות הנקיים אל בית הלקוח והרכבתם. 


ניקוי וילונות מקצועי חיוני כאשר לא ניתן להכניס את הווילונות אל מכונת כביסה ביתית רגילה. אם היצרן של הווילונות ממליץ על ניקוי יבש – אל תכניסו את הווילונות אל מכונת הכביסה. שירות של ניקוי מקצועי חוסך לכם זמן ומשיג את התוצאות הטובות ביותר. הצוות המקצועי מכיר היטב את כל סוגי הווילונות ויודע כיצד כדאי לנקות אותם. 


וילונות אפשר לנקות גם באמצעות מכשירי קיטור בבית הלקוח. מכשיר הקיטור משחרר אדי מים בטמפרטורה גבוהה. האדים חודרים אל סיבי הבד ומסירים בקלות כל כתם. ניקוי בקיטור מאפשר גם הסרת כתמים קשים של שומן. הניקוי בקיטור ידוע כאפקטיבי במיוחד להסרת כתמים מבדי ריפוד ושטיחים. באמצעות מכשירי קיטור ניתן להסיר כתמים קשים ללא שימוש בחומרי ניקוי. את מכשירי הקיטור מפעיל צוות מקצועי ומנוסה שיודע לנקות נכון את כל סוגי הבדים. לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים על שירותי הניקוי צרו קשר.

וילונות לבנים נקיים | לירן קלין
טואול - בניית אתרים