1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. ניקוי בתים לאחר שיפוץ

ניקוי בתים לאחר שיפוץ

עבודות שיפוצים מכל הסוגים כרוכות בלא מעט לכלוך. גם אם בחרתם בקבלן המסור ביותר והנקי ביותר תקבלו לרשותכם בתום העבודה בית שדורש ניקוי יסודי. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה ומציעים שירותי ניקוי בתים לאחר שיפוץ. העלות של עבודת הניקיון נקבעת בהתאם לכמות הפסולת שהצטברה בדירה וסוג העבודה. עבודות צבע וטיח דורשות לרוב ניקוי יסודי כולל קרצוף של הרצפה. בכדי להיכנס לבית החדש ברגל ימים נמליץ להשלים את עבודת הניקיון עם ניקוי ספות, ניקוי חלונות ופוליש לרצפה. 

מתי מזמינים ניקוי בתים לאחר שיפוץ?

הקדימו לשריין לעצמכם צוות ניקיון לפחות שבוע מראש. בחודשי הקיץ בהם מתקיימים מעברי דירה רבים נדרש תיאום של שבועיים מראש. אם תחכו לרגע האחרון אתם עלולים למצוא את עצמכם ללא חברת ניקיון טובה. הצעת מחיר מדויקת תתקבל לאחר סיור של נציג מטעם חברת הניקיון בבית. אם סיכמתם את המחיר בשיחת טלפון חשוב לשאול מה כלול במחיר, אלו שירותים דורשים תוספות ומה צפוי להיות המחיר הסופי. 

נוכחות שלכם בבית במהלך העבודה

אין ספק שאתם מאוד עסוקים אך בכל זאת נמליץ על נוכחות מלאה או חלקית בבית. אם אין לכם אפשרות לשהות בנכס הקפידו להגיע אליו בכדי לקבל את הצוות ולתת דגשים למנהל העבודה. סיירו יחד עם מנהל העבודה בדירה ובקשו ממנו להצביע על כתמים שלא ניתנים להסרה. תיאום ציפיות חיוני לשביעות הרצון שלכם. 

מה כולל ניקוי בתים לאחר שיפוץ?

חברות ניקיון שמציעות ניקוי בתים לאחר שיפוץ מתחייבות למסור אליכם דירה נוצצת מניקיון ומוכנה למגורים. עבודת הניקיון כוללת הסרת שאריות של חומרי בנייה, שאיבת נסורת מרהיטי עץ, ניקוי של כתמי צבע וטיח, ניקוי רצפה יסודי, ניקוי חלונות כולל תריסים, ניקוי פאנלים ומפסקים, ניקוי גופי תאורה, ניקוי כלים סניטריים. אם יש לכם אזור מסוים בו תרצו לבצע ניקיון יסודי יותר ציינו זאת. כל עוד אין בבית רהיטים קל יותר לבצע ניקיון יסודי. חשוב לציין שעבודת פוליש לרצפה לרוב אינה כלולה בניקיון הדירה ויש לתאם אותה בתשלום נוסף. פוליש מבריק את הרצפה וגורם גם לרצפה ישנה להיראות חדשה. 

טואול - בניית אתרים