1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. טיפים לניקוי שטיחים

 טיפים לניקוי שטיחים

כמעט לכולנו יש בבית לפחות שטיח אחד. כולנו נהנים מהאווירה החמימה שהשטיח יותר אך חוששים מפני צורך בניקיון מורכב. רוב האנשים נוהגים לשאוב אבק ולכלוך מהשטיח אחת לשבוע (לפחות), אך כאשר נדרש ניקוי יסודי יותר הם הופכים חסרי אונים. ניסיונות לרחוץ בעצמנו את השטיח מסתיימים לרוב בתוצאות עגומות שאינן מצדיקות את המאמץ. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה עם צוות מקצועי, ניסיון, ציוד מתאים וחומרי ניקוי שמצליחים להסיר את כל סוגי הכתמים. ניקוי שטיחים מקצועי הוא הסוד לשטיח נקי וריחני שמחזיק מעמד למשך עשר שנים ויותר. 


תכשירי ניקוי שטיחים – מה הכי טוב?

כתמים של צבעי מאכל, קפאין ושמן עלולים להרוס שטיח. הפתרון של רוב האנשים לשטיח מוכתם הוא חומר ניקוי שטיחים שאפשר לרכוש בכל חנות לחומרי ניקוי בשכונה. רגע לפני שאתם ממהרים להתיז על הכתם את חומר הניקוי, כדאי שתדעו שאנשי המקצוע בתחום אינם משתמשים בחומר ניקוי אחד בעבור כל סוגי הכתמים. הם מתאימים לכל כתם חומר ניקוי ייעוד ומצליחים להסירו. אם אתם מעוניינים להגדיל את הסיכוי להסרת מלאה של כל הכתמים, עליכם לטפל נכון בכל כתם. 

לצערנו, רוב תכשירי הניקוי הפשוטים גורמים נזקים לשטיח. הם כוללים חומרים חזקים שגורמים לדהייה של הצבע ופגיעה בסיבים העדינים. בכדי למנוע נזק מקיף לשטיח כולו כדאי לנסות תחילה את חומר הניקוי בפינה אחת של השטיח. אל תשכחו להתאים את חומר הניקוי גם לסוג השטיח (צמר, פוליאסטר, כותנה וכן הלאה). 


איך בוחרים נכון חברת ניקיון?

ניקוי שטיחים מקצועי הוא הדרך בה תשיגו בקלות שטיח נקי. צוות הניקיון יצליח להסיר בקלות כתמים שלא העליתם על דעתכם שאפשר יהיה להעלים. צוות מקצועי יגיע אליכם וינקה את השטיח אצלכם בבית. כדאי לנצל את ההזדמנות ולהזמין גם ניקוי ספה או וילונות. הצוות יקרצף את השטיח עם חומרי ניקוי מובחרים, ישטוף אותו וישאב היטב את כל הלכלוך ואת השאריות של חומרי הניקוי. את חברת הניקיון שלכם תבחרו על פי וותק, המלצות, מוניטין, זמינות ומחירים. בחירה חכמה תהיה חברת ניקיון אמינה ומקצועית שמקפידה על שירות אדיב ויודעת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. 

שטיח מגולגל לאחר ניקוי  | לירן קלין
טואול - בניית אתרים